Κόπηκε το Big Brother από το ΕΣΡ

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
ΥΓ: Προφανώς θεωρώ το Big Brother τηλεοπτικό σκουπίδι. Όμως σε αντίθεση με τα σκουπίδια στο δρόμο μου που δεν τα μαζεύει κανένας, το κανάλι του Big Brother και του κάθε Big Brother θα ήθελα να συνεχίσει να εκπέμπει, εφόσον δεν καταλαμβάνει χώρο από άλλο κανάλι. Εδώ εκπέμπει μέχρι κι ο 902...
Eλα τωρα υπερβολες.....υπηρξε πιο σοβαρο θεμα απο το να βλεπεις τον Ηλια και το Γιωργο να οδηγουν ποδηλατακι ?????
Να ακολουθουν οι αλλοι με πλαστικα αυτοκινητακια μηπως ????
Οσο για τον Ηρακλειωτη ειχε ''αποστολη'' να λεει μαντιναδες με αταιριαστο στοιχο......(με καθε επιφυλαξη)
Εξαντλησαν ολα τα αλλα μεχρι να πιασουν τον απολυτο πατο !!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Απο που κοπηκε?
Απο τα δορυφορικα καναλια μονο?
Γιατι εγω σε ζαπαρισματα της προηγουμενη βδομαδας το πετυχαινα στον Αλφα ,οπως και χτες προβληθηκε κανονικα και το live με την Κορομηλα.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Απο που κοπηκε?
Απο τα δορυφορικα καναλια μονο?
Γιατι εγω σε ζαπαρισματα της προηγουμενη βδομαδας το πετυχαινα στον Αλφα ,οπως και χτες προβληθηκε κανονικα και το live με την Κορομηλα.

απο την nova κόπηκε το κανάλι που έδειχνε τους Χλέμπουρες 23 ωρες την μερα :xmas_twisted::xmas_twisted::xmas_twisted:

ουστ !!! για την ποιότητα του άισχους .

Συμφωνω με taver όσο αφορα όμως την απόφαση του ΕΣΡ .


Και μια και αναφερθηκε αυτος ο ''πρωην δήμαρχος '' της Αθήνας εχει σκοπο να μαζέψει τα σκουπίδια απο τους δρόμους η μας ''τιμωρεί '' επειδή τον μαυρισαν οι πολίτες :xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil:
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.815
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Και μια και αναφερθηκε αυτος ο ''πρωην δήμαρχος '' της Αθήνας εχει σκοπο να μαζέψει τα σκουπίδια απο τους δρόμους η μας ''τιμωρεί '' επειδή τον μαυρισαν οι πολίτες :xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil::xmas_evil:
Φαίνεται ότι η απόφαση πάρθηκε από κοινού με τον... "φτερωτό γιατρό". Ουστ! :xmas_evil:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Φαίνεται ότι η απόφαση πάρθηκε από κοινού με τον... "φτερωτό γιατρό". Ουστ! :xmas_evil:

Σωστός !!!!!! ,αν δεν τα μαζέψουν τουλάχιστον ας τα στολίσουν με λαμπάκια να δειχνουν πιο γιορτινά :xmas_twisted::xmas_twisted:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.173
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Σωστός !!!!!! ,αν δεν τα μαζέψουν τουλάχιστον ας τα στολίσουν με λαμπάκια να δειχνουν πιο γιορτινά :xmas_twisted::xmas_twisted:
Μπα εδω πανω βαλαμε ολα τα λαμπακια σ' ενα καραβι στην Αριστοτελους, δεν εχουμα αλλα...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.520
Likes
29.325
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μα τα στόλισαν. Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που στόλισαν το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της Αθήνας.... (για τους μη γνώστες: Η Αθήνα φέτος δεν έχει Χριστουγεννιάτικο δεντρο).
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μα τα στόλισαν. Με τον ίδιο ακριβώς τρόπο που στόλισαν το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της Αθήνας.... (για τους μη γνώστες: Η Αθήνα φέτος δεν έχει Χριστουγεννιάτικο δεντρο).
Η Αθήνα έχει Χριστουγεννιάτικο δέντρο. Μην ακούτε τους δημοσιογράφους στα κανάλια.
Υπάρχει ένα σεμνό δέντρο με ωραία μπλε λαμπιόνια στην πλατεία Συντάγματος. Το βράδυ δείχνει πολύ καλό.
Άσε που αν στήνανε κάτι άλλο πιο χλιδάτο, με τις πορείες και τις διαδηλώσεις των τελευταίων ημερών, δε νομίζω να άντεχε ούτε δύο ώρες. :xmas_cheesygrin:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.520
Likes
29.325
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Η Αθήνα έχει Χριστουγεννιάτικο δέντρο. Μην ακούτε τους δημοσιογράφους στα κανάλια.
Υπάρχει ένα σεμνό δέντρο με ωραία μπλε λαμπιόνια στην πλατεία Συντάγματος. Το βράδυ δείχνει πολύ καλό.
Άσε που αν στήνανε κάτι άλλο πιο χλιδάτο, με τις πορείες και τις διαδηλώσεις των τελευταίων ημερών, δε νομίζω να άντεχε ούτε δύο ώρες. :xmas_cheesygrin:
Χθες ήμουνα εκεί. Το δέντρο έχει μόνο μπλέ φωτάκια, όπως και όλα τα τριγύρω δέντρα (που έχουν κίτρινα), και όπως κάθε χρόνο. Κανένα άλλο στολίδι, κανένα άλλο σημάδι ότι πρόκειται για Χριστούγεννια (πέρα από τους μπαλονάδες κι αυτούς που σέρνουν τα καημένα τα πόνυ...). Αυτό για μένα δε λέγεται χριστουγεννιάτικο δέντρο...
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλά τι μ'έπιασε βραδυάτικα να μπώ στο φόρουμ; Τι τραγικό νέο ήταν αυτό; Και το έβλεπα ανελλειπώς! Λέω και γώ χάλασε το νοβα μου για να μη το βλέπω!!! Πώς θα κοιμηθώ το βράδυ χωρίς να έχω δει τον Μεγάλο Αδερφό; Τι θα κάνουν οι ομοιοπαθείς, να μου δώσουν καμιά ιδέα μη τρελαθώ χωρίς Big brother?
Πολύ άργησε το ΕΣΡ να το κόψει, πάρα πολύ, έχει βρωμίσει ο τόπος!!! Τίποτα της προκοπής δεν ξέρουν να δείξουν. Και μή μου πείτε όποιος θέλει το βλέπει όποιος θέλει δε το βλέπει, γιατί αν ανάψεις την τηλεόραση σε οποιοδήποτε κανάλι, σίγουρα θα μιλάνε ΚΑΙ για αυτό (εκτός στον ΣΚΑΙ - όχι ακόμα τουλάχιστον...)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.591
Μέλη
38.998
Νεότερο μέλος
Gio_Kar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom