Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο 3ημερο!

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Και φαντασου να ερθει ο North 66 (το παραπανω 6 μαλλον αθελα σου το εβαλες,ε;:lol:)και να με διορθωσει γιατι καταλαβα λαθος αυτο που ηθελε να μας δωσει να καταλαβουμε για τον τοπο αναχωρησης που δεν μας εδωσε να καταλαβουμε ο rebellos.:haha::haha:
O rebellos έδωσε ώρα άφιξης στο Λονδίνο 14:10, ενώ η πτήση της Ryanair φτάνει 14:15. Η πτήση της Wizzair πράγματι φτάνει στις 14:10 στο LTN από WAW, όμως από λάθος μου δεν πρόσεξα ότι η συγκεκριμένη πτήση από 25.03.2012 και μετά μετακινείται μία ώρα μπροστά. Πάντως δεν ήξερα ότι κατέβηκε τόσο χαμηλά το δρομολόγιο από Άραξο, γιατί το Πάσχα όλο κάτι 100+ ευρώ έβλεπα!

Σε ευχαριστώ που απάντησες γιατί δεν είχα καμιά όρεξη να τρέχω στον οφθαλμίατρο να αλλαζω τα ροζ γυαλάκια μου.
Μην τ' αλλάξεις, σου πάνε! Άλλωστε καλά βλέπεις, απλά δεν καταλαβαίνεις τις συντομογραφίες!:bleh:
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
To budget δε σηκώνει Λονδίνο! Παροτι 20 ευρω τα ξενοδοχεία είναι πανάκριβα... Σκεφτόμουν την επιλογή Μπέργκαμο και επίσκεψη στο μουσειο της Φερραρι και Λαμποργκινι, Μοντενα και Μπολονια. Οι διανυκτερευσεις είναι 3, προτείνεται μου που να μείνω! Έλεγα μια προς Μπρέσια, μια Μόντενα και μια Βερόνα. Η όποιο άλλο μερος προτεινεται εσεις! Να υπολογισω budget!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Τζάμπα το διάβασμα της γυάλινης σφαίρας να μαντέψουμε την πτήση.:haha: Πάντως, γιατί δεν κοιτάζεις διαμονή σε hostel; Τα ξενοδοχεία είναι όντως ακριβά, αλλά υπάρχουν και φτηνές λύσεις, αν δεν έχεις μεγάλες απαιτήσεις και πας μόνο για έναν ύπνο.
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Εγω μενω σε Hostel και δεν εχω θεμα και ειναι φθηνα, 100 ευρω για 3 μερες με πρωινο, ο αλλος δεν θέλει, φοβαται.. και θετει και θεμα καθαριοτητας.. οποτε τωρα εξεταζαμε το ενδεχομενο επισκεψης στο Μαρανελλο..
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ο Νορθ 666 είπε ότι με την έρευνα που έκανε βρήκε πτήση από Βαρσοβία ή κάτι τέτοιο, οπότε μάλλον αυτός να κοιταχτεί :)
Fenia42,

W6 = Wizz Air
WAW = Warsaw
LTN = Luton, London

Γκέγκε?

Ουπς... Είχε προηγηθεί απάντηση. Ε, δεν πειράζει, επανάληψις μήτηρ μαθήσεως... :)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Fenia42,

W6 = Wizz Air
WAW = Warsaw
LTN = Luton, London

Γκέγκε?

Ουπς... Είχε προηγηθεί απάντηση. Ε, δεν πειράζει, επανάληψις μήτηρ μαθήσεως... :)
Είπα εγώ ότι δεν κατάλαβα; Αυτό που είπα είναι οτι ο topic starter ΔΕΝ μας είπε από που πετάει για Λονδίνο. Μια χαρά τις ξέρω τις συντομογραφίες αυτές. Πριν μιλήσει ο rebellos αρχίσαν τα αυθαίρετα σχόλια.
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
Είπα εγώ ότι δεν κατάλαβα; Αυτό που είπα είναι οτι ο topic starter ΔΕΝ μας είπε από που πετάει για Λονδίνο. Μια χαρά τις ξέρω τις συντομογραφίες αυτές. Πριν μιλήσει ο rebellos αρχίσαν τα αυθαίρετα σχόλια.
Μα ουτε κ εμεις ειπαμε οτι μας το ειπε.
Ο North66 εκανε μια υποθεση συμφωνα με ερευνα που εκανε και ειπε να ανατρεξουμε στο δικο του ποστ για να καταλαβουμε που θα παει.Απλα ο rebellos μας διεψευσε!
Καθολου αυθαιρετα τα σχολια.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.500
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Δε συνεχίζω άλλο, δεν έχει νόημα, έχω και πιο σοβαρα πράματα να κάνω, τριπακια, έχεις σκλάβο πατάκι ρε, αν είναι μαύρος με άφρο μαλλί με ενδιαφέρει. Στείλε πμ με λεπτομέρειες.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Δε συνεχίζω άλλο, δεν έχει νόημα, έχω και πιο σοβαρα πράματα να κάνω, τριπακια, έχεις σκλάβο πατάκι ρε, αν είναι μαύρος με άφρο μαλλί με ενδιαφέρει. Στείλε πμ με λεπτομέρειες.
Aν είναι μαύρος με άφρο μαλλί είναι πιγκάλ, όχι πατάκι.

Intertopic off topic :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.403
Μέλη
38.937
Νεότερο μέλος
kyzas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom