Ηνωμένο Βασίλειο Λονδινο εισιτηρια ποδοσφαιρου

gmaman

Member
Μηνύματα
20
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Κύπρος
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Πρίν απο λίγα χρόνια είχα δει παιχνίδι της Chelsea στο Λονδίνο. Είναι πολύ εύκολο να γίνεις μέλος, αυτά περί αναμονής για χρόνια δεν είμαι σίγουρος από που προκύπτουν. Η αναμονή για χρονια αφορούσε κυρίως τα εισιτηρια διαρκείας.
Μπορείς να γίνεις μέλος με μια συνδρομή περίπου 45 ευρώ το χρόνο(λήγει αυτόματα), ΑΛΛΑ τα παιχνίδια στα οποία μπορείς να αγοράζεις εισιτήριο είναι όσα θεωρούνται μειωμένου ενδιαφέροντος. Πχ εμείς είδαμε το παιχνίδι με τη Middlesbrough.
Αν θέλεις να παρακολουθήσεις ντέρμπι ή ch league πρέπει να έχεις συμπληρώσει κάτι σαν loyalty points για να μπορείς να κάνεις αίτηση για εισιτήριο. Καταλαβαίνεις ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο να συγκεντρώσεις τους απαραίτητους πόντους για κάτι τέτοιο, πχ πρέπει να παρακολουθήσεις πάνω απο 8 ματς μειωμένου ενδιαφέροντος για να μπορείς να αιτηθείς εισιτήριο για το παιχνίδι με τη Man Utd.
Εναλλακτικά οπως είπαν κι άλλοι, μπορείς να ρισκάρεις και να αγοράσεις εισιτήριο έξω απο το γήπεδο, πάντα με το φόβο της αστυνομίας φυσικά.

Καταπληκτικό αξιοθέατο για ποδοσφαιρόφιλους είναι το wembley με την αντίστοιχη ξενάγηση. Επίσης μπορείς να επισκεφθείς κάποιο γήπεδο πχ το emirates. Πρόσεξε το πρόγραμμα λειτουργίας, εμείς το πετύχαμε κλειστό και πήγαμε μόνο στο μουσείο της ομάδας, το οποίο είναι επίσης πολύ αξιόλογο.
 
Μηνύματα
46
Likes
60
Επόμενο Ταξίδι
τωρα με ΔΝΤ... βρασε ρυζι
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
αν θα σε ενδιεφερε, παιζει εθνικη Αγγλιας με Γερμανια στις 19 στο wembley!
 

Cave_man

Member
Μηνύματα
297
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγω το 2011 οταν ειχα παει Λονδίνο ειχα δει τον αγώνα Άρσεναλ - Εβερτον(1-0) φαν πέρσι
Για να βρω εισιτήριο έγινα μέλος και ταυτόχρονα έκλεισα το εισιτήριο, στο γήπεδο μπήκα με την καρτα μέλους..!!!
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
παιδιά ψάχνω από το καλοκαίρι εισιτήρια για έναν αγώνα.. έψαχνα για το chealse - liverpool, με τίποτα, μονο μαύρη αγορά! μετά στραφικα προς arsenal - cardiff που παίζουν 1 ιανουαρίου. και εκεί με τίποτα.
έχω γραφτεί εδώ k μήνες αλλα είναι υπερπλήρες όλοι οι αγωνες τους. επιτέλους βρήκα αλλα όχι με τον παραδοσιακό τρόπο !! από γνωστούς μου εκεί που μένουν μου δώσανε τα διαρκειας που έχουν για tottenham ! οποτε την 2η μέρα μου στο λονδίνο θα δω Tottenham - Stoke

ναι είναι ψιλό βλακεία αυτό που κάνουν με τα εισιτήρα, κάποιος που θέλει να δει πρέπει να πληρώνει και να είναι μέλος! ακόμα και email τους έχω στείλει, δεν υπάρχει άλλος τρόπος! μονο από γνωστούς σου θα βρείτε εισιτήρια !!!
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Από τη στιγμή που από το Γενάρη θα μένω μόνιμα στο Λέστερ ψάχνω από τώρα εισιτήρια για κανένα αγώνα της προκοπής. Φυσικά championship είναι πιο εύκολο να βρεις εισιτήρια. Για το κύπελλο με τη Manchester city βρήκα το φθηνότερο 25 λίρες. Για το διαρκείας της δεύτερης σεζόν πρέπει να σκάσεις 255 λίρες. Α! Έγινα και μέλος γιατί η Λέστερ είναι στη δεύτερη θέση στο championship και πάμε για άνοδο :p. Οπότε του χρόνου να απολαύσω τα προνόμια μου. Για κοίταξε jose λοιπόν και κανέναν αγώνα championship ή κύπελλο. Έχει στα μέσα Δεκέμβρη καλούς αγώνες κυπέλλου.

Κρίμα που δεν παίζει ακόμη ο Ζαγοράκης εκεί :p
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
κοίτα εγώ θα είμαι 6 μέρες στο London :) οποτε εκείνες τις μέρες δεν έχω άπειρες επιλογές και φυσικά δεν θέλω να δω 2η κατηγορια! Πιστεύω στο Tottenham να με ανταμείψει , καθαρα αγγλικό γήπεδο και μπορώ να φανταστώ την ατμόσφαιρα!
καλή τύχη σε όλους :)
 
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
θέλω και εγώ να δω αγώνα της Άρσεναλ στο Emirates, αλλά το κόβω λίγο δύσκολο να βρω εισιτήριο (δεν ξέρω αν θα παίζεται και κάποιος αγώνας όταν θα είμαι εγώ Λονδίνο, στο site έχει ανακοινωθεί μέχρι 1η Φεβρουαρίου και εγώ θα είμαι εκεί 20-27)
επίσης, επειδή είμαι η μόνη ποδοσφαιρόφιλη της παρέας (ντροπή, πραγματικά!), αν παίζει κανένας αγώνας τότε και πάει κάποιος από σας, ας το σφυρίξει κι από δω, να μαστε παρέα :haha:
 

jose

Member
Μηνύματα
701
Likes
210
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
όπως είπα παραπάνω είναι πολύ δύσκολο να βρείς εισιτήρια για την arsenal ! ειναι ολα sold out ! προσπάθησε σε fulam, tottenham, west ham
 
Μηνύματα
28
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
όπως είπα παραπάνω είναι πολύ δύσκολο να βρείς εισιτήρια για την arsenal ! ειναι ολα sold out ! προσπάθησε σε fulam, tottenham, west ham
Τότεναμ θα λέει πολύ να πάω να δω! Ελπίζω να έχει αγώνας (και κυρίως εισιτήρια!) όταν θα πάω! Ευχαριστώ :)
 
Μηνύματα
46
Likes
60
Επόμενο Ταξίδι
τωρα με ΔΝΤ... βρασε ρυζι
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια
πηγα στο Wembley εχθες!
Δυστυχως δεν με αφηνει να ανεβασω φωτο η εφαρμογη απο το κινητο! :mad:
Ε κ εγω ημουν! Δεν πιστευω να εισασταν η παρεα που ειχατε εναν με φανελα "5" ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.894
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom