Ταϊλάνδη ΜΠΑΝΓΚΟΚ - έτος 2552

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.626
Likes
8.399
Vario πολυ μου αρεσε η ιστορια σου για την Μπανγκοκ,μπορει να ησουν εκει για λιγες μερες,αλλα ειδες τα πιο top αξιοθετα.
Παντα τετοια ταξιδια ευχομαι.....:D:clap:

Ευχαριστώ και ανταποδίδω φίλε xenos! Πάντα τέτοια να έχουμε!!!:D
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Δεν είναι καταπληκτικό να επιστρέφεις σε μια πόλη μετά από χρόνια και να βλέπεις τόσες αλλαγές γύρω σου?

Το καλοκαίρι του 2007 διάβαζα ότι το skytrain θα έφτανε μέχρι το αεροδρόμιο μέσα σε διάστημα 2 ετών από τότε. Έλεγα μήπως είχε τελειώσει νωρίτερα καθώς οι εργασίες φαίνονταν να προχωρούν με φοβερά γρήγορους ρυθμούς. Ελπίζω τουλάχιστον να έχει ολοκληρωθεί μέχρι την επόμενη φορά που θα πάω στην Μπανγκόγκ.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.626
Likes
8.399
Δεν είναι καταπληκτικό να επιστρέφεις σε μια πόλη μετά από χρόνια και να βλέπεις τόσες αλλαγές γύρω σου?

Το καλοκαίρι του 2007 διάβαζα ότι το skytrain θα έφτανε μέχρι το αεροδρόμιο μέσα σε διάστημα 2 ετών από τότε. Έλεγα μήπως είχε τελειώσει νωρίτερα καθώς οι εργασίες φαίνονταν να προχωρούν με φοβερά γρήγορους ρυθμούς. Ελπίζω τουλάχιστον να έχει ολοκληρωθεί μέχρι την επόμενη φορά που θα πάω στην Μπανγκόγκ.
Είναι όντως καταπληκτικό! Αλλά ξέρεις τι νομίζω? Ότι σαν την πρώτη φορά δεν.....
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.227
Likes
5.803
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Έχω τυπώσει ό,τι έγραψες για Μπανγκόκ και ρίχνω μελέτη βραδιάτικα...
Φτάνουν από μόνα τους για οδηγός! :clap:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.626
Likes
8.399
Έχω τυπώσει ό,τι έγραψες για Μπανγκόκ και ρίχνω μελέτη βραδιάτικα...
Φτάνουν από μόνα τους για οδηγός! :clap:
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
Θα χαρώ πολύ αν σε βοηθήσουν! Και για όποια άλλη πληροφορία θες, πες μου!:D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Σήμερα διάβασα την περιγραφή αυτή και με ταξίδεψε σε μέρη μακρινά και αγαπημένα. Τι καλά.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
vario μου άρεσε πολύ η ιστορία σου.είχες μάτι ταξιδευτή και όχι τουρίστα.θα μπορούσες να γράψεις πολλα ειρωνικά και άσχημα για αυτή την πόλη αλλα δεν το έκανες ..με συγκίνησες γιατί έδειξες σεβασμό στις περιγραφές σου ακόμα και για τα κακώς κείμενα της πόλης αυτής ....σε ευχαριστώ πολύ ...ξέρεις βέβαια οτι είναι η πιο αγαπημένη τρελή μου πόλη!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.626
Likes
8.399
vario μου άρεσε πολύ η ιστορία σου.είχες μάτι ταξιδευτή και όχι τουρίστα.θα μπορούσες να γράψεις πολλα ειρωνικά και άσχημα για αυτή την πόλη αλλα δεν το έκανες ..με συγκίνησες γιατί έδειξες σεβασμό στις περιγραφές σου ακόμα και για τα κακώς κείμενα της πόλης αυτής ....σε ευχαριστώ πολύ ...ξέρεις βέβαια οτι είναι η πιο αγαπημένη τρελή μου πόλη!!
Να 'σαι καλά renata!!! Είναι σημαντικό να το ακούω αυτό από μία λάτρη της πόλης...πραγματικά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.838
Μέλη
39.003
Νεότερο μέλος
Emalin

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom