Μάλτα Μαγνητάκι ψυγείου από Μάλτα

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Οπουδήποτε Πολυνησία
Οντως μπηκα και ειδα. αλλα δεν εχω ξανακανει ποτε ετσι αγορα. ειναι ασφαλης τροπος? πως γινεται??
Φτιάχνεις έναν λογαριασμό χρήστη (sign up) είναι εντελώς δωρεάν. Κάνεις την αγορά, δηλαδή δεσμεύεσαι να αγοράσεις το προιόν και μετά πρέπει να το πληρώσεις με πιστωτική κάρτα (μπορείς και με κάρτα τύπου VISA gift card, από αυτές που βάζεις εσύ ό,τι ποσό θέλεις για ξόδεμα, για να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο). Ο αποστολέας του προιόντος το στέλνει στη διεύθυνση που έχεις δηλώσει ότι θέλεις να σου στέλνονται τα αντικείμενα. 98% είναι ασφαλής μέθοδος και χωρίς κανένα πρόβλημα, τουλάχιστον ως προς τις συναλλαγές στις οποίες έχω προβεί εγώ κατά καιρούς (και δεν είναι καθόλου λίγες) ;)
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
αχ, πόσο σε καταλαβαίνω!
εγώ έχω την τρέλλα με τις κούπες και κάνω
συλλογή από το πρώτο ταξίδι μου!
μια φορά τις έιχα αφήσει όλες στον πάγκο της κουζίνας και το επόμενο πρωί τι να δω:shock::shock:, οι μισές είχαν εξαφανιστεί και παθαίνω τρία απανωτά εγκεφαλικά και τελικά τις έιχε πάρει ο πατέρας μου πρωι πρωι και τις πήγε στο εξοχικό γιατί λέει είχε έλλειψη εκεί από κούπες!!
εννοείται μου τις γύρισε πίσω!

κι εγω θα σου έλεγα να κοιτάξεις στο e bay
 

charota

Member
Μηνύματα
27
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
μόλις γύρισα...
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Καλα τα λεει ο απο πανω μου,ριξε μια ματια στο ebay,κατι θα βρεις σιγουρα..Το πολυ πολυ αν δεν εχεις ξανακανει αγορα και μπορουμε να βοηθησουμε εκει ειμαστε στη διαθεση σου..Ειναι μεγαλος πονος το μαγνητακι,σε νιωθω!!(οπως και οι κουπες :) )



......τα μαγνητάκια, οι κούπες και τ'αυθεντικά ποτήρια μπύρας Ηeineken απο το Αμστερνταμ!!!! Δεν πειράζει όμως, έτσι έχουμε πάντα το κίνητρο της επιστροφής!!! (μη στενοχωριέσαι μωρό μου που σου έσπασα το αγαπημένο σου ποτήρι,πλένοντας τα πιάτα!!θα ξαναπάμε ταξίδι να σου πάρω άλλο,εεεεε????);)
 

Effi_Chr

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
EFOUL,
Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα πάω μέσα Μαρτίου στη Μάλτα. Έχω ήδη κλείσει πτήση και ξενοδοχείο.
Εάν ενδιαφέρεσαι ακόμα, μπορώ να σου φέρω μαγνητάκι. Προτιμάς κάποιο συγκεκριμένο σχέδιο?
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Αχ αυτή Μάλτα τι στενοχώριες προκαλεί...E-FOUL νομίζω πως η Έφη θα σε σώσει...Μου θύμισες το εξής περιστατικό...μία φίλη από την παρέα στο ταξίδι της Μάλτας είχε αγοράσει ένα σετ κοσμήματα που ήτανε πλεκτά στο χέρι, εκεί είναι πολύ γνωστά και τα ονομάζουν κάπως-δεν το θυμάμαι τώρα. Κάπου τα αμόλησε βγάζοντάς τα από την τσάντα της ή της έπεσαν. Το διαπίστωσε όταν πήγε στο σπίτι της στην Ελλάδα και από τότε κλαίει με μαύρο δάκρυ!Θα της πω να μπει στο -bay!
 

EFOUL

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη - Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρίκιος
EFOUL,
Καλώς εχόντων των πραγμάτων θα πάω μέσα Μαρτίου στη Μάλτα. Έχω ήδη κλείσει πτήση και ξενοδοχείο.
Εάν ενδιαφέρεσαι ακόμα, μπορώ να σου φέρω μαγνητάκι. Προτιμάς κάποιο συγκεκριμένο σχέδιο?[/
θα με βοηθησει καποιο παιδι απο εδω να αγορασω μεσω ι μπει. αν δεν γινει αυτο, θα σου πω!
χιλια ευχαριστω, μα εχω παθει πλακα ..:D τετοια ανταποκριση δεν το περιμενα!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

EFOUL

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη - Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρίκιος
Αχ αυτή Μάλτα τι στενοχώριες προκαλεί...E-FOUL νομίζω πως η Έφη θα σε σώσει...Μου θύμισες το εξής περιστατικό...μία φίλη από την παρέα στο ταξίδι της Μάλτας είχε αγοράσει ένα σετ κοσμήματα που ήτανε πλεκτά στο χέρι, εκεί είναι πολύ γνωστά και τα ονομάζουν κάπως-δεν το θυμάμαι τώρα. Κάπου τα αμόλησε βγάζοντάς τα από την τσάντα της ή της έπεσαν. Το διαπίστωσε όταν πήγε στο σπίτι της στην Ελλάδα και από τότε κλαίει με μαύρο δάκρυ!Θα της πω να μπει στο -bay!
Εμεις γενικα ειχαμε μια γκαντεμια με τα της Μαλτας ! Περαν του γεγονοτος οτι την πατησαμε εντελως και πηγαμε εκει γαμηλιο ταξιδι (μας πηρε στον λαιμο του το πρακτορειο, που οποτε το βλεπω θελω να του βαλω φωτια),περαν του ότι περασαμε χαλια, περαν του οτι εχασα το μαγνητακι, ειχαμε αγορασει απο το εργοστασιο κατασκευης γυαλικων μουρανο δυο ποτηρια του νερου, περιπου 35 ευρω το ενα. Τσουχτερη τιμη, αλλα θελαμε ενα καλο ενθυμιο....δεν αντεξαν πολυ :( τα εσπασε και τα δυο κατα λαθος ο αντρας μου :mad: ειχα δικιο που επεμενα να μην τα χρησιμοποιουμε και να τα εχουμε φυλαγμενα.
Επισης απο εναν τυπο σε μια πλατεια (δεν θυμαμαι πως την ελεγαν) διπλα στην εκκλησια του Αγιου Παυλου, ειχαμε παρει 2 μεγαλα σαν ανθοδοχεια, που ειχαν μεσα χρωματιστη αμμο και ο τυπος μας ειχε γραψει εσωτερικα τα ονοματα μας και της ημερομηνια του γαμου μας.....παει το ενα :mad:.......κατα λαθος το εσπασε και αυτο ο αντρουλης μου.......το αλλο το προσεχω σαν κορη οφθαλμού!
Αν ημουν προληπτικη θα ελεγα γρουσουζια ειναι ολα αυτα γιατι στην Μαλτα πηγαμε γαμηλιο ταξιδι και καποια αναμνηστικα απο εκει μας εσπασαν και αλλα τα χασαμε.................!
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Από τα λεγόμενα σου ένα είναι το συμπέρασμα...κράτα τον άντρα σου μακριά από οτιδήποτε σπάει...είναι επικίνδυνος!Κι όχι τίποτα, η Μάλτα δεν είναι ένα μέρος που ξετρελαίνει και θες να ξαναπας, έτσι ώστε να αντικαταστήσεις τα σπασμένα!!Είναι καλή ευκαιρία για ένα τετραήμερο, αλλά ως εκεί!Οντως για γαμήλιο ταξίδι, δε πολυταιριάζει!Μη σκας, από δω και μπρος διοργάνωνε μέσα από το φόρουμ τα ταξίδια σου και δε θα πέσεις έξω!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom