Ισπανία Μαδρίτη και επιμέρους εκδρομές...

agmi

Member
Μηνύματα
505
Likes
2.451
Και τα 2! Τολέδο 1/2 μέρα, Σεγκόβια πρπ 1 μέρα. Ο panius έχει ποσταρει πως πας τι κάνεις κλπ και ακολούθησα το πρόγραμμα του, ας είναι καλά! Ένα ψιλολαθακι υπάρχει,αμελητέο βέβαια στην περιγραφή, αλλά με τόση καθοδήγηση δεν υπάρχει πιθανότητα να έχεις κανένα πρόβλημα! Αυτές τις εκδρομές τις έκανα έχοντας αφετηρία την Πόρτα του Ηλίου, γιατί έμενα 1τετραγωνο πιο κάτω.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.652
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ευχαριστώ για την Avila & Cuenca θα τις βαλω στο bucket list μου ;)
H Cuenca είναι πολύ πιο μακριά από τη Μαδρίτη σε σχέση με τις υπόλοιπες πόλεις που έχουν αναφερθεί. Για να μην φας τη μέρα σου μέσα στα αργά και οικονομικά τρένα (3 ώρες στην καλύτερη) πρέπει να προνοήσεις να κλείσεις νωρίς για να προλάβεις τις προσφορές στα γρήγορα. Και πάλι θα είναι μια ακριβή εκδρομή σε σχέση με τις άλλες κοντινές.
 

Travelgirl96

Member
Μηνύματα
76
Likes
90
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Βόρειο σέλας
Και τα 2! Τολέδο 1/2 μέρα, Σεγκόβια πρπ 1 μέρα. Ο panius έχει ποσταρει πως πας τι κάνεις κλπ και ακολούθησα το πρόγραμμα του, ας είναι καλά! Ένα ψιλολαθακι υπάρχει,αμελητέο βέβαια στην περιγραφή, αλλά με τόση καθοδήγηση δεν υπάρχει πιθανότητα να έχεις κανένα πρόβλημα! Αυτές τις εκδρομές τις έκανα έχοντας αφετηρία την Πόρτα του Ηλίου, γιατί έμενα 1τετραγωνο πιο κάτω.
Σ' ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια! Καλή τοποθεσία για να μείνουμε τι μου προτείνεις;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.652
Likes
12.492
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σ' ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια! Καλή τοποθεσία για να μείνουμε τι μου προτείνεις;
Καλή τοποθεσία για να μείνεις στη Μαδρίτη; Για να μην είσαι εκτός θέματος υπέβαλλε την ερώτησή σου σε κάποιο θέμα για τη Μαδρίτη, πχ εδώ: https://www.travelstories.gr/community/threads/Διαμονη-στη-Μαδριτη.51131/
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.685
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom