Μεγάλες εκπτώσεις στην easyjet

sgatz

Member
Μηνύματα
33
Likes
26
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο!!
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Mεγάλες προσφορές που φτάνουν έως 30% σας περιμένουν στην easyjet για όλους τους προορισμούς.
H προσφορά λήγει την τρίτη 11 Ιανουαρίου και αφορά πτήσεις που θα γίνουν από 1 Φεβρουαρίου εως 13 Ιουλίου 2011

Ήλιος, σκι, χιόνι, όλα τα είδη των διακοπών τώρα σε σημαντικά μειωμένες τιμές!
 

dimtze

Member
Μηνύματα
91
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
Καλημέρα τελικά είναι 30% η 21% ?
δεν βλέπω κάποια διαφορα στις τιμές σε σχέση με αναζητήσεις για πάσχα που έκανα πριν λίγες μέρες
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
εγω βλεπω ιδιες τιμες τι κανω λαθος/??
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Έχουν διαφορά οι τιμές.Είμαι σίγουρος για αυτό γιατί έκανα αναζήτηση και πριν λίγες ημέρες.
 

m-stam

Member
Μηνύματα
300
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
ακόμη τίποτα...
Ταξίδι-Όνειρο
Τα πάντα όλα...
Έχει βγει και κωδικός έξτρα προσφοράς -10 ευρώ το άτομο για πτήσεις μέχρι τέλη Μαρτίου και μπαίνει στο πεδίο που είναι κάτω-κάτω που λέει κωδικοί προσφοράς
AUGURI11
Sorry αλλά μόνο προς Μιλάνο μου δίνει έκπτωση από Θεσσαλονίκη και προς Μιλάνο και Ρώμη από Αθήνα.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Ο κωδικός τελικά ισχύει μέχρι 15 Μαρτιού από ότι διάβασα και σε άλλο σχετικό θέμα.
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
εκλεισα το προηγουμενο μηνα για φεβρουριο παλι δεν λει να παω να δω και γερη να ειμαστε :)
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Έκλεισα τελικά για αρχές Απριλίου για Μιλάνο από Θεσσαλονίκη με 55 ευρώ πήγαινε έλα.Υπερβολικά καλή τιμή πιστεύω για κράτηση που έγινε μόλις 2 1/2 μήνες πριν την πτήση και για ταξίδι στα μέσα της Άνοιξης.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Εκλεισα και εγω με φιλες το καθιερωμενο πλεον ταξιδι Μιλανο για αρχες Ιουλίου στα 60 ευρώ με σκοπό να κινηθούμε προς Γενοβα κλπ...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
επειδή είμαι καινούργια στο site με ποια εταιρεία κλείσατε για Μιλάνο ή Ρώμη ? Υπάρχουν ακόμα εισητήρια?:D
Η easyjet. Η προσφορα εληξε αλλα υπαρχουν εισιτηρια σε καλες τιμες και τωρα. Μα καλα, πως μπηκες να γραψεις στο τοπικ, δεν διαβασες τον τιτλο;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom