Βέλγιο Μεταναστευση στις Βρυξέλλες

pix_lax82

Member
Μηνύματα
89
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Βορειος Κορέα
Καλησπέρα σε όλους,
Θα ήθελα τα φώτα σας.

Στις αρχες του νεου χρόνου θα είμαι στις Βρυξέλλες λόγω δουλειάς ομως δεν εχω βρει σπιτι. Γενικος ειμαι λιγο χαμενος γιατι ολα εγιναν πολυ γρηγορα.

Δυστυχώς δεν εχω περιθωρια για να νοικιάσω ενα δωματιο με roomates καθως θα ανεβω με την οικογένεια.
 

ΖΩΗ28

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Σπίτι

Καλησπέρα σε όλους,
Θα ήθελα τα φώτα σας.

Στις αρχες του νεου χρόνου θα είμαι στις Βρυξέλλες λόγω δουλειάς ομως δεν εχω βρει σπιτι. Γενικος ειμαι λιγο χαμενος γιατι ολα εγιναν πολυ γρηγορα.

Δυστυχώς δεν εχω περιθωρια για να νοικιάσω ενα δωματιο με roomates καθως θα ανεβω με την οικογένεια.
Φίλε μου δεν ξέρω τι έκανες με το θέμα σπιτιού..εμείς πεδευτήκαμε πολύ να βρούμε στις Βρυξέλλες επειδή δεν είχαμε τα 3 νοίκια και τελικά μέσω γνωστού βρήκαμε. Μήπως αρχικά να πάς μόνος να νοικιάσεις και μετά να έρθει η οικογένια...μέσω τηλεφώνου έχω ακούσει πως γίνετε να κλείσεις καθώς οι τοπικές εφιμερίδες βγάζουν σπίτια πρός ενοικίαση συνέχεια.
Αν αρχικά μείνετε σε ξενοδοχείο θα βγούν πολλά τα λεφτά.
Τελικά μάλλον η καλύτερη ιδέα είναι να έχεις 2000-2500 να δώσεις προκαταβολή,να κλείσεις συμβόλαιο πρίν πας.Να δείς στο ιντερνετ στην σελίδα: Immo
Καλή τύχη!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ωχ φίλε μου σόρυ κι εγώ δεν είχα δει το θέμα αυτό μέχρι τώρα. Ίσως θα μπορούσα να σε είχα βοηθήσει κάπςω...Κατάφερες κάτι τελικά;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.768
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom