Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
έκλεισα 2 φορές αεροπορικά εισιτήρια εκεί, για τον πατέρα μου και όλα ήταν μια χαρά. ;)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μέχρι την πιστωτική κάρτα η τιμή παραμένει 180 και κάτι ψιλά, πτήσεις με ΑF... και το περίεργο είναι ότι η συγκεκριμένη τιμή δεν εμφανίζεται στο skyscanner παρόλο που το myhellas συμμετέχει εκεί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Μέχρι την πιστωτική κάρτα η τιμή παραμένει 180 και κάτι ψιλά, πτήσεις με ΑF... και το περίεργο είναι ότι η συγκεκριμένη τιμή δεν εμφανίζεται στο skyscanner παρόλο που το myhellas συμμετέχει εκεί.
Σε τυχαία ημερομηνία, πχ 27/4 έως 1/5 στο skyscanner βλέπω ακριβώς το ίδιο δρομολόγιο με AF με 924 ευρώ! Στο My Hellas 180;;:shock: (έβγαλα από τα φίλτρα τις άλλες εταιρείες και εμφανίστηκε)
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ναι κάπου τόσο... μήπως έχει κάποια συμφωνία το συγκεκριμένο πρακτορείο με την ΑF γιατί μου βγάζει και άλλες φτηνές πτήσεις μέσα στο Πάσχα πχ ΑΤΗ-ΗΕL με AF/AY με 200 ευρώ r/t;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Ναι κάπου τόσο... μήπως έχει κάποια συμφωνία το συγκεκριμένο πρακτορείο με την ΑF γιατί μου βγάζει και άλλες φτηνές πτήσεις μέσα στο Πάσχα πχ ΑΤΗ-ΗΕL με AF/AY με 200 ευρώ r/t;
Δες και το one way στις ίδιες ημερομηνίες. Μάλλον το site τα' χει παίξει. Βγάζει μόνο TAP κανα 200ρι :haha:
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Πλάκα έχει: Αθήνα Ελσίνκι 26/4 one way με AF 723 ευρώ
με επιστροφή στις 30/4 το έχει 200 ευρώ με την ίδια εταιρεία!
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Μια ερωτηση γιατι θα σκασω!
Παω χτες να κλεισω εισητηρια για μανα και θεια για 29/6-6/7 απο SKG σε ARN...εχω μπει στο petas.gr και σε αλλες παρομοιες μηχανες αναζητησης και βρισκω με aegean 189 ευρω το ατομο, παω να τα κλεισω, βαζω κανονικα τα στοιχεια, και φυσικα μου λεει πως οι τιμες αλλαξαν!!! και το ποσο ειναι για τα 2 ατομα 720 περιπου...
αυτο γινεται χτες, σημερα που ξαναμπαινω η ιδια ιστορια...καθε ποτε ενημερωνεται το σαιτ???
και κατι αλλο το yoobookit ειναι οκ?
ενω εκανα σημερα προσπαθεια να τα κλεισω απο εκει δεχονταν κανοικα τα στοιχεια και μουζητουσε κανονικα στοιχεια καρτας χωρις να μου αναφερει πως οι τιμες αλλαξαν...τι ακριβως παιζει???

Σημερα θα απω να φορτωσω παραπανω λεφτα την καρτα και δεν ξερω τι να κανω...
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Να σε ρωτησω...οταν κλεινεις,κανεις την επιλογη απο την σελιδα,που εχει ολες τις πτησεις για διαστημα ,ας πουμε 5,6 ημερων η το κλεινεις,απο την συγκεκριμενη ημερομηνια?
Βαλε,στην αναζητηση μονο την ημερομηνια που θες.
Ακομη αν δειχνει οτι υπαρχουν μονο 2 θεσεις,μπορει να συμβει επισης αυτο που λες.(αυξημενη τιμη)
Παντως,αν θελεις,παρε τηλ.το petas,μπορουν να στο κλεισουν και απο το τηλεφωνο,με την χαμηλη τιμη,αν υπαρχουν θεσεις.Εγω,ετσι το εκανα....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
edit: Δεν είναι bookable η τιμή των 186 μέσω του petas, έχεις δίκιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom