Μηχανές Αναζήτησης Πτήσεων

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
Καλημέρα σας!!

θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε κάποιο άλλο σαιτ όπως το skyscanner στο οποιο μπορείς να βάλεις ημερομηνίες αναχώρησης και επιστροφής, το αεροδρόμιο αναχώρησης και στο αεροδρόμιο προορισμού να βαλεις παντου..??
και αυτό αν ψάχνεις προορισμό βάση των εισητηρίων που θα σου βγάλει.
δοκίμασε αυτό
Vacation Ideas and Vacations at Tripbase.com
 

road

Member
Μηνύματα
140
Likes
76
Νέα υπηρεσία από την airtickets.gr

Νέα υπηρεσία για όλες τις προσφορές αεροπορικών εισιτηρίων που βρέθηκαν το τελευταίο 24ωρο, δημιούργησε η airtickets.gr.

Η υπηρεσία airticketstoday βασίζεται στις αναζητήσεις πτήσεων που γίνονται καθημερινά από όλους τους χρήστες στην ιστοσελίδα της airtickets.gr, ανεξαρτήτως του εάν θα πραγματοποιηθεί αγορά εισιτηρίου. Η καλύτερη τιμή που βρίσκεται ανά προορισμό αποθηκεύεται για 24 ώρες ή μέχρι την εύρεση μιας καλύτερης τιμής.

Ο επισκέπτης της airtickets.gr τώρα μπορεί πολύ γρήγορα να ενημερώνεται για την καλύτερη τιμή ανά προορισμό χωρίς να προβεί σε πολλαπλές αναζητήσεις. Η υπηρεσία απευθύνεται σε όσους έχουν ευελιξία στο ταξίδι τους και αναζητούν αποκλειστικά οικονομικά εισιτήρια ανεξαρτήτως προορισμού και ημερομηνιών.
 

mosaicm

Member
Μηνύματα
104
Likes
49
ρε παιδια να ρωτησω το εξης
μεσω eDreams, Travel Agency, agenzie viaggi, agencia de viajes, Agence de Voyage, Offers, Holidays, Flights, Hotels, ofertas de viajes, vacaciones, vuelos, hoteles, alquiler de coches, sconti, offerte, affari, promozioni, lastminute αν κλεισεις εισητηρια ..περνεις τα miles & bonus της aegean ?
Γιατι σε αυτους 2 εισητηρια μου βγαινουν 188? ενω μεσω aegean 216? (αλλα και μεσω airtickets που δεχεται miles & bonus παλι τα ιδια βγαινουν) . Κερδιζεις δηλαδη αρκετα χρηματα αλλα χανεις πιθανα ταξιδια-μιλια
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Αν προχωρήσεις τη κράτηση στο edreams η τιμή θα ανέβει κάνα 10άρι+. Αν σου δίνει αυτή τη τιμή στο τελικό στάδιο (που δεν νομίζω) προχώρα κανονικά και δώσε τον αριθμό της κάρτας σου κατά το τσεκ ιν. Δεν έχει καμία διαφορά.
 

mosaicm

Member
Μηνύματα
104
Likes
49
Αν προχωρήσεις τη κράτηση στο edreams η τιμή θα ανέβει κάνα 10άρι+. Αν σου δίνει αυτή τη τιμή στο τελικό στάδιο (που δεν νομίζω) προχώρα κανονικά και δώσε τον αριθμό της κάρτας σου κατά το τσεκ ιν. Δεν έχει καμία διαφορά.
Δηλαδη δουλευει και εκει το miles & bonus ?
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
είπα εγώ ότι δουλεύει στο edreams? στο check in στο αεροδρόμιο αν δώσεις την κάρτα σου και ας μην έχει μπει ο αριθμός στη κράτηση στη βάζουν εκείνη τη στιγμή.
 

georgekallig

Member
Μηνύματα
14
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
zagreb
Ταξίδι-Όνειρο
bahamas
εγω χρισιμοποιω το vivatravel.gr .εχει τελη κρατησης μονο 1 ευρω ανα κρατηση οσα εισητηρια και να εχει μεσα στην κρατηση.ενω ολα τα αλλα σαιτ που εχω βρει εγω τουλαχιστον εχουν επιβαρυνση απο 5 εως 10 ευρω ανα εισητηριο σε καθε κρατηση.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.831
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom