Μηχανές αναζήτησης ξενοδοχείων

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
15.003
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
και εγώ το πήρα σήμερα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.394
Likes
14.333
Δεν ξέρω ρε συ, δοκιμαστικά προσπάθησα να κάνω μια κράτηση και μου έβγαλε μήνυμα ότι έχει λήξει
Αν είναι έτσι πρέπει να δώσουμε συγχαρητήρια στο τμήμα marketing της Τράπεζας...Αν στέλνουν SMS για προσφορές που έχουν λήξει τότε τι να πούμε...Δεν θυμάμαι να ξανάστειλαν το SMS άλλη φορά και νωρίτερα.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Για Hotels υπαρχει προσφορα απο την Vodafone οπου με ενα sms των 0,2ευρω δινει εκπτωση 10%

Μια ερωτηση που εχω ειναι οτι εχω μια δωρεαν διανυκτερευση απο hotels.com (εαν κανεις 10 διανυκτερευσεις σου δινει αλλη μια δωρο με αξια τον μεσο ορο της αξιας των 10 διανυκτερευσεων που εχεις κανει).
Η δικια μου ληγη στις 30 Νοεμβριου, αλλα δεν εχω προγραμματισει κατι μεχρι τοτε, τι κανουμε;
Εαν κανω μια διανυκτερευση (ουσιαστικα μονο να πληρωσω, αλλα να μην παω ποτε) για να παρει παραταση;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.128
Για το Credit αναφερει αυτο στις συχνες ερωτησεις
Will my credits expire?
Your Hotels.com™ Rewards credits will expire 36 months after they are earned.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Ευχαριστω, σε εμενα λεει το παρακατω.
"Κάντε κράτηση και πραγματοποιήστε διαμονή έως τις Νοε 30, 2017, ώστε να διατηρήσετε τις διανυκτερεύσεις που έχετε συλλέξει, καθώς και τυχόν δωρεάν διανυκτερεύσεις που δεν έχετε εξαργυρώσει. (Έχετε 12 μήνες από την τελευταία ημερομηνία, κατά την οποία συλλέξατε ή εξαργυρώσατε διανυκτερεύσεις)."
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.128
Μια ερωτηση που εχω ειναι οτι εχω μια δωρεαν διανυκτερευση απο hotels.com (εαν κανεις 10 διανυκτερευσεις σου δινει αλλη μια δωρο με αξια τον μεσο ορο της αξιας των 10 διανυκτερευσεων που εχεις κανει).
Η δικια μου ληγη στις 30 Νοεμβριου, αλλα δεν εχω προγραμματισει κατι μεχρι τοτε, τι κανουμε;
Εαν κανω μια διανυκτερευση (ουσιαστικα μονο να πληρωσω, αλλα να μην παω ποτε) για να παρει παραταση;
Ποσο καιρο εκανε η Hotels να σου ξεκλειδωσει την award νυχτα; Γιατι επιασα το δωρακι αλλα με εχει πανω απο 15 μερες στο περιμενε με το ποσο κλειδωμενο και αναφερει οτι μπορει να φτασει και τις 35 μερες η επιβεβαιωση.
 

orck

Member
Μηνύματα
662
Likes
1.011
Δεν εχω ιδεα καθολου γιατι κανω χρηση μια λιγο πριν τα χριστουγεννα και μετα παλι το καλοκαιρι, το μεσοδιαστημα ειναι τεραστιο. Υποψην οτι στην δευτερη κρατηση που εκανα μου διπλασιασε τις νυχτες που μετραγε, ετυχε να ειναι 4-5 νυχτες πραγματικες και μετρησε σαν 8-10 στο συστημα αναμοιβης. Δεν ξερω εαν σε ολους ισχυει το ιδιο στην δευτερη κρατηση που κανουν.

Εστειλα χθες email για το θεμα που εχω και μολις ειδα οτι απαντησαν, μου πηγαν 6 μηνες παρακατω την ημερομηνια ληξης της διανυκτερευσης δωρο. Εντυπωσιαστικα.
 
Last edited:

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Καλησπερα σας,

Θελω να ρωτησω αν εχει κλεισει κανεις ξενοδοχειο απο amoma.com στο παρελθον και τι εμπειρια ειχε. Βασει κριτικων ειναι αρκετα ατομα που γραφουν αρνητικα σχολια.

Αυτο που με παραξενεψε περισσοτερο ειναι οτι το Νοεμβριο που παω Βερολινο, ενω οσα site και να εψαξα δεν βρηκα διαθεσιμοτητα δωματιου για ενα συγκεκριμενο ξενοδοχειο (οπως booking, hotels, το ιδιο το site του ξενοδοχειου κτλπ) αυτο δειχνει να εχει διαθεσιμοτητα ενος δωματιου.
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Εχω κλεισει σε 5αστερο στη Βαρσοβια και ολα ηταν μια χαρα.Πριν κλεισω βεβαια τους ρωτησα αν δεχονται κρατησεις απο amoma.com
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.057
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom