Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
δικιο εχεις ακομα δεν τα εκλεισα αλλα δεν βολευει για αλλεσ μερες και την επομενη βδομαδα που εβλεπα πανω κατω ιδιεσ τιμες
αυτο ειναι πολυ μακρια?
http://www.booking.com/hotel/it/hotelviennamilano.html?aid=311101&label=postbooking_confemail
εδω εχει πολλα ξενοδοχεια η λιστα...πες καποιο συγκεκριμενα
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ειναι 7-8 στασεις απ το Duomo με αλλαγη μιας γραμμης...Σαν ξενοδοχειο ειναι κατωτερο,δεν εχει πρωινο,ειναι πιο μακρια απ το κεντρο και το σταθμο...κρινε και αναλογα πραξε
 

alkoudis

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
ειναι 7-8 στασεις απ το Duomo με αλλαγη μιας γραμμης...Σαν ξενοδοχειο ειναι κατωτερο,δεν εχει πρωινο,ειναι πιο μακρια απ το κεντρο και το σταθμο...κρινε και αναλογα πραξε
ειδα το Ibis Milano Centro φανταστικο ειναι και ειναι πολυ κεντρο και τελικα βολευει και το 2ημερο 9-11 οκτομβρη και βγενει 65 ευρω μονο πιστευω αξιζει
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Ειναι κοντα στο κεντρο,καλη περιπτωση,τη τιμη,την ειδα στα 174 ευρω (2 μερες)στο booking...που το ειδες 130?
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
ευχαριστω πολυ! θα το τσεκαρω να το δω ! και γενικα δυο μερες θα φτασουν? ελεγα μια μερα να παω como αξιζει?
καλο το hotel που μου ειπες αλλα βγαινει 115 σχεδον το βαδυ! χαχαχ ξεφευγει!
Το Cristallo περσι το καλοκαιρι ειχε 70 Ευρω!Κομο,Βαρεννα,Μπελατζο αξιζουν πολυ αλλα με τις μερες που διαθετεις στη θεση σου θα εμενα μονο Μιλανο.Και μην ξεχασεις να κλεισεις απο τωρα για το Μυστικο Δειπνο του Da Vinci,ελπιζω να βρεις...
 

alkoudis

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Ειναι κοντα στο κεντρο,καλη περιπτωση,τη τιμη,την ειδα στα 174 ευρω (2 μερες)στο booking...που το ειδες 130?
Το βρηκα στο site acrohotels για 9 11 οκτωβρη στο booking to βγαζει τοσο που λες! Μαλλον παω για εκει!

Σχετικα με το μυστικο δυπνο θα παω οποσδηποτε! Τι αλλο εχει μιλανο;; Για βραδυ εχει τιποτα;;
 

alkoudis

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
καλησπερα! το οκτωβρη θα παω ενα 2μερο μιλανο!
θα ηθελα να μου πειτε προτασεις γενικα για φαγητο..και για βραδυ κατι
ευχαριστω πολυ!
 

Nikoleta4

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
Καλημέρα σας από Κύπρο.

Το Δεκέμβριο σκέφτομαι να κάνω ένα ταξίδι στο Μιλάνο. Συγκεκριμένα σκέφτομαι για 25/12 – 29/12 (μέρες Χριστουγέννων.)

Θα ήθελα πληροφορίες για τόπους, ξενοδοχεία και επίσης πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Μαλπένσα από το κέντρο της πόλης.. Που είναι πιο καλά να βρω ξενοδοχείο?

Αναμένω τις εισηγήσεις σας....

Α και κάτι άλλο....το ταξίδι μονάχη μου θα το κάνω!!!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Καλως ηρθες...Το μαλπενσα ειναι 45 περιπου λεπτα με λεωφορειο,εξαρταται βεβαια και την κινηση σρους δρομους.Ποσα χρηματα διαθετεις για ξενοδοχειο?

εγω παντως εχω μεινει τη μια φορα εδω... http://www.booking.com/hotel/it/mer...d=1324531dee787812731256d1ef54c22f0e4203c0X44

και εχω αριστες εντυπωσεις
 

Nikoleta4

Member
Μηνύματα
14
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Αμερική
dimitrak σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου..
είναι πολύ ωραίο το ξενοδοχείο που μου πες...θα το ψάξω λίγο και αν δεν βρω κάποιο πιο φτήνο θα καταλήξω σ'αυτο..
Θέλω να σε ρωτήσω αν γνωρίζεις τι αξίζει να επισκεφτώ (αν και θα είναι λίγο δύσκολο τις μέρες που θέλω να πάω γιατι φαντάζομαι θα είναι κλειστά τα περισσότερα), εστιατόρια και καλές περιοχές για ψώνια (λογικές τιμές εννοείται)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom