Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εντάξει, έχει και αυτό την χάρη του, αλλά δεν είναι τόσο ωραίο όσο αλλά μέρη της Ιταλίας, εγώ προσωπικά πηγαίνω, θα το πω και ας με κράξουν :rolleyes:, για ψώνια...:bleh:, μου αρέσουν τα μαγαζιά, τι να κάνω...?

Μη λέτε ψώνια, μη λέτε εκπτώσεις! Ας επικεντρωθούμε στο θέμα γιατί οι βιτρίνες γεμίζουν σιγά σιγά ανοιξιάτικα και καλοκαιρινά :cool: και ποιος να μας συμμαζέψει!:haha::haha::haha:
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
152
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Μιλάμε για προσφορές και εκπτώσεις εώς και 80%:clap:
Τι λες τώρα!!!!!!!!!!
Μα καλά που ζώ και πότε είναι οι επόμενες είπαμε?
Να κλείσω εισητήρια.(Ερχετε και η επέτειος του γάμου μου)
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Mια χαρα πολη ειναι το Μιλανο, μην πας βεβαια για 10 μερες, θα περασεις πολυ ωραια και η εκδρομες στην λιμνη θα σου μεινουν αξεχαστες.

Υ.Γ Ψαχνω την πιστωτικη που εχω κρυμενη για ωρα αναγκης και εφυγα
 

etoile

Member
Μηνύματα
108
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Ολόκληρη η γη !!!
Mια χαρα πολη ειναι το Μιλανο, μην πας βεβαια για 10 μερες, θα περασεις πολυ ωραια και η εκδρομες στην λιμνη θα σου μεινουν αξεχαστες.

Υ.Γ Ψαχνω την πιστωτικη που εχω κρυμενη για ωρα αναγκης και εφυγα
Λέμε για 6 μέρες και αν βρούμε φτηνά εισιτήρια για τρένο λέμε να πεταχτούμε και Φλωρεντία που την λατρεύουμε !!:clap:

Για να είμαι ειλικρινής τα ψώνια δε με συγκινούν (πρέπει να είμαι η μόνη γυναίκα στο πλανήτη με αυτό το ''κουσούρι''!!!!:bleh:). Βέβαια άμα βρω καλές τιμές όλο και θα πάρω κάτι!! :haha:

Στη λίμνη Κόμο πώς πάει κανείς;; Με τρένο;
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.922
Λέμε για 6 μέρες και αν βρούμε φτηνά εισιτήρια για τρένο λέμε να πεταχτούμε και Φλωρεντία που την λατρεύουμε !!:clap:
Tι λες κορίτσι μου μεσημεριάτικα... με τόσα υπέροχα μέρη γύρω από το Μιλάνο θα τρέχεις στη Φλωρεντία? Como, Stresa, Bergamo είναι οι επιλογές σου... ψάξου για εκεί και άσε την Φλωρεντία ήσυχη...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Tι λες κορίτσι μου μεσημεριάτικα... με τόσα υπέροχα μέρη γύρω από το Μιλάνο θα τρέχεις στη Φλωρεντία? Como, Stresa, Bergamo είναι οι επιλογές σου... ψάξου για εκεί και άσε την Φλωρεντία ήσυχη...

ξεχασες την varenna το mennagio το Zermatt αντε και λιγο lugano για να πατησεις και Ελβετία
παντως λίμνες χωρίς αυτοκίνητο δεν λεει με τίποτα
ψαξε στις ταξιδιωτικές ιστορίες ..διαβασε τες και να εισαι σιγουρη οτι μαλλον θα φας περισσότερες μερες εκει και λιγότερες στο μιλάνο
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Λέμε για 6 μέρες και αν βρούμε φτηνά εισιτήρια για τρένο λέμε να πεταχτούμε και Φλωρεντία που την λατρεύουμε !!:clap:

Για να είμαι ειλικρινής τα ψώνια δε με συγκινούν (πρέπει να είμαι η μόνη γυναίκα στο πλανήτη με αυτό το ''κουσούρι''!!!!:bleh:). Βέβαια άμα βρω καλές τιμές όλο και θα πάρω κάτι!! :haha:

Στη λίμνη Κόμο πώς πάει κανείς;; Με τρένο;

Μην ακούς τίποτα!Αν θες να πας Φλωρεντία να πάρεις μια γεύση πήγαινε μια βόλτα!!!01:45 είναι το γρήγορο τρένο απο Μιλάνο!Άσε τα ψώνια στο Μιλάνο και ξόδεψε τα λεφτά σου στις λίμνες... Κόμο και Στρέσσα πάς με το τρένο - λιγότερο απο ώρα χρειάζεσαι!!!!!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Μην ακούς τίποτα!Αν θες να πας Φλωρεντία να πάρεις μια γεύση πήγαινε μια βόλτα!!!01:45 είναι το γρήγορο τρένο απο Μιλάνο!Άσε τα ψώνια στο Μιλάνο και ξόδεψε τα λεφτά σου στις λίμνες... Κόμο και Στρέσσα πάς με το τρένο - λιγότερο απο ώρα χρειάζεσαι!!!!!!

τι να κανει βρε σοφία χωρις αυτοκίνητο στις λίμνες που να παει τι να δει ??
η απλα να παει για να πει μετα οτι ''πηγα και στις λίμνες ''
λίμνες χωρις ιχ απλά δεν υπαρχουν

το λεει και ο μετρ των λιμνών
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
τι να κανει βρε σοφία χωρις αυτοκίνητο στις λίμνες που να παει τι να δει ??
η απλα να παει για να πει μετα οτι ''πηγα και στις λίμνες ''
λίμνες χωρις ιχ απλά δεν υπαρχουν

το λεει και ο μετρ των λιμνών
Πλάκα κάνεις????Χαλαρώστε λίγο!!!Θα πάει Στρέσσα, θα πάρει το καραβάκι και θα πάει Isola Bella,isola dei prescatori,isola Madre...
Θα πάει Κόμο θα κάνει το ίδιο!!!Δηλαδή όποιος δεν νοικιάσει αυτοκίνητο δε μπορεί να πάει στις λίμνες???Έλεος!!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Πλάκα κάνεις????Χαλαρώστε λίγο!!!Θα πάει Στρέσσα, θα πάρει το καραβάκι και θα πάει Isola Bella,isola dei prescatori,isola Madre...
Θα πάει Κόμο θα κάνει το ίδιο!!!Δηλαδή όποιος δεν νοικιάσει αυτοκίνητο δε μπορεί να πάει στις λίμνες???Έλεος!!!
φυσικα και κανω πλάκα !!!
απο stresa -como παλι με τρένο ???
οκ την γνωμη μου είπα και τιποτα περισσότερο απο αυτα που εγραψαν στις ιστορίες τους τα παρακατω μέλη !!
ακόμα και ή Λίτσα μόνο στο como πήγε αυθημερόν
για τον Νίκο δεν το συζηταμε καν πως πήγε

http://www.travelstories.gr/%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DD%F2-%E9%F3%F4%EF%F1%DF%E5%F2-%E5%F5%F1%FE%F0%E7/14229-%EB%DF%EC%ED%E7-maggiore-%F4%EF-%F0%F1%DC%F3%E9%ED%EF-%E4%E9%E1%EC%DC%ED%F4%E9.html


http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...o-%EA%E1%E9-%DC%EB%EB%E1-%F0%EF%EB%EB%DC.html

http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...D%ED%EF-%E1%F0%FC-%F4%EF-%F7%F1%FC%ED%EF.html
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.601
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom