Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Οκ τότε. Και αν γίνει οτιδήποτε θα κάνουμε τους κινέζους!!!!:D:haha:
 

bluster11

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Bora Bora
Όποιος γνωρίζει να μου προτείνει κάποιο κλαμπ για διασκέδαση.Από το πιο ακριβό,μέχρι τα πιο προσιτά σε τιμή.
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Όποιος γνωρίζει να μου προτείνει κάποιο κλαμπ για διασκέδαση.Από το πιο ακριβό,μέχρι τα πιο προσιτά σε τιμή.
στην περιοχή του CASTELLO SFORZESCO, 200 μέτρα από αυτό περίπου, δεν θυμάμαι όνομα. Ξεσηκωτικοί djs, transe, ωραίος φινετσάτος κόσμος, χορός από νωρίς μέχρι πρωίας, πολύ ωραίο γενικά, πολύς κόσμος (με το γούστο της νεαρής παρέας). Ψάξε google στην περιοχή
 
Last edited by a moderator:

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Φυσικά.Βρήκα και αυτό THE CLUB MILANO - Official WebSite | Corso Giuseppe Garibaldi 97, 20123 Milano και μου φαίνεται πολύ καλό.
μπράβο, αυτό είναι το στυλ. Μου έκσνε εντύπωση ο πιο καλοντυμένος κόσμος άντρες γυναίκες και πολύ χορός από τις 11. Σαυτό που σου λέω είχε έρθει και ο Morillo . Καλά να περάσεις και περιμένω νέα
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
779
Δες κ το Le Banque. Δεν εχω παει αλλα γινεται χαμος και ειναι στις πρωτες επιλογες των clubοβιων!
 

fffevi

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Καλημερα σας ταξιδευω στις 9 δεκεμβριου απο θεσσαλονικη μιλανο και συγκεκριμενα στο αεροδρομιο Orio Al Serio (bergamo) απο εκει πρεπει να προλαβω το τρενο μου απο τον σταθμο P. Garibaldi. Ξερετε πως μπορω να παω απευθειας στον σταθμο απο το αεροδρομιο η θα πρεπει να παω πρωτα στον Centrale?
 

fffevi

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
θαναση καταρχην ευχαριστω για την απαντηση... αλλα η κατι κανω λαθος η δεν ξερω τι γινετε στο site που μου εδωσες οταν επιλεγω την διαδρομη που θελω μου βγαζει οτι δεν υπαρχει τετοιο αποτελεσμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.425
Μέλη
38.938
Νεότερο μέλος
Geo Yfa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom