Ιταλία Μιλάνο - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
thx guys!
Το προβλημα ειναι οτι δεν βρισκω λεωφορεια κ τιμες..
Δεν θα προτιμήσω εσωτερική πτήση ακόμη κ αν είναι οικονομική (τυγχάνει να είναι με την ryanair) αλλά θέλω να βρω κ τιποτα τυπου ΚΤΕΛ?! κ να επιλέξω...
Αν έχετε ταξιδεψει με λεωφορειο πειτε μου :xmas_wink:
 

kavou

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Παιδια θα ταξιδεψω μιλανο κατα τον φεβρουαριο..Και θελω να μου προτεινει οποιος γνωριζει κανενα φθηνο ξενοδοχειο για μιλανο...!! Και επισης ξερει κανεις αμα εχει lockers για τις βαλιτσες στο μιλανο πουθενα..?? Ειτε ντουλαπακια...ειτε καποιο μαγαζι η κατι..!! Και ποσο κοστιζει περιπου...?? Ψαχνω την πιο φθηνη λυση..!! Ευχαριστω..!! :)
 

kavou

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Bus Bergamo airport <-> Milan centre - Terravision

εχει ενα δρομολογιο στις 4 το πρωι

AUTOSTRADALE: storia e servizi della societ

παρομοιως κι εδω

Orio Shuttle - Ticket online

κι με αυτους εχεις στισ 3 το πρωι αναχωριση
Καλησπερα...Αυτα με τα 15? πηγαινελα στο αεροδρομιο πρεπει οπωσδηποτε να τα κλεισουμε μεσω ιντερνετ??? ή θα μπορουμε να τα αγορασουμε και απο το αεροδρόμιο...?? Γνωριζει καποιος..??
 

Κυπρος

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Σερβια - Βελιγραδι
Ταξίδι-Όνειρο
bora bora
Για σας. Εχω κλεισει να παω στο Μιλανο και φθανω στο αεροδρομιο του Bergamo. Μπορεί να μου δώσει κάποιος πρόσθετες πληροφορίες για το που παω μετα, αν με συμφερει ταξι , λεωφορια τρένο , τι ώρες υπάρχουν και επίσης που μπορώ να μαθω τι ωρα φέυγει το τελευταίο από το κέντρο για να πάω στο αεροδρόμιο.. Παω κυριακή και έρχομαι πίσω δευτέρα . Για ενα καφε:) ... Οσο πιο αμεσα εχω τις πληροφορίες τόσο πιο ευγνώμων θα σας ειμαι!!!
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Για σας. Εχω κλεισει να παω στο Μιλανο και φθανω στο αεροδρομιο του Bergamo. Μπορεί να μου δώσει κάποιος πρόσθετες πληροφορίες για το που παω μετα, αν με συμφερει ταξι , λεωφορια τρένο , τι ώρες υπάρχουν και επίσης που μπορώ να μαθω τι ωρα φέυγει το τελευταίο από το κέντρο για να πάω στο αεροδρόμιο.. Παω κυριακή και έρχομαι πίσω δευτέρα . Για ενα καφε:) ... Οσο πιο αμεσα εχω τις πληροφορίες τόσο πιο ευγνώμων θα σας ειμαι!!!

Μπες στην "Αναζητηση" χτυπα Bergamo MIlan και θα σου βγαλει ο,τι θελεις.Πληροφοριες υπαρχουν πολλες.:D
 

rebellos

Member
Μηνύματα
163
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
ΒΙΕΝΝΗ
Γεια σας, έκλεισα ένα ΠΣΚ στο Μιλάνο, 20 με 23 Απριλίου... Αλλά δεν είδα ότι μάλλον έχει κάποια έκθεση γιατί τα ξενοδοχεία είναι πανάκριβα! Έκλεισα ένα στο μπέργκαΜΟ, ξέρω δε βολεύει πολύ.... Έχετε κάπου άλλου να προτείνεται; Είναι εξήντα χιλιόμετρα... Δεν παίζει μπάτζετ

Sent from my ST18i using Tapatalk
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Γεια σας, έκλεισα ένα ΠΣΚ στο Μιλάνο, 20 με 23 Απριλίου... Αλλά δεν είδα ότι μάλλον έχει κάποια έκθεση γιατί τα ξενοδοχεία είναι πανάκριβα! Έκλεισα ένα στο μπέργκαΜΟ, ξέρω δε βολεύει πολύ.... Έχετε κάπου άλλου να προτείνεται; Είναι εξήντα χιλιόμετρα... Δεν παίζει μπάτζετ

Sent from my ST18i using Tapatalk
Το Μιλάνο είναι μια πόλη, το Bergamo είναι μια άλλη πόλη....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom