Ηνωμένο Βασίλειο Μιούζικαλ στο Λονδίνο

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
φαντασμα της οπερας ψηφιζω κεγω..το ειδα τον μαρτιο και δεν μπορω να πω οτι με απογοητευσε!το αντιθετο!
αν και δεν ειμαι φαν των μιουζικαλ (προσωπικα προτιμουσα να δω ενα κλασικο θεατρικο), η παρεα μου επεμενε για μιουζικαλ και ετσι επιλεξαμε το φαντασμα!το θεατρο ειναι υπεροχο και με τις θεσεις ισχυει το κλασικο "ο,τι πληρωσεις παιρνεις"!απο εκει και περα, η πλοκη του εργου ειναι λιγο πολυ γνωστη, οποτε φοβερες εκπληξεις μην περιμενεις..αλλα για πρωτη επαφη με μιουζικαλ δεν μπορω να σκεφτω καλυτερη επιλογη!

ps1: εχω ακουσει καλα λογια και για το wicked!

ps2. mama mia προτεινεις βρε taver?:shock:προς θεου...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Το αρχικό post έχει 3 επιλογές μόνο. Ανάμεσα σ' αυτές διάλεξα. Απλά δεν σχολίασα καθόλου το Lion king, θεωρώ προφανές ότι παραείναι παιδικό.
ενω το mamamia ειναι για πουροranger !!
εδω ο babaduma σου λέει τους εχει δει live !!!!


ασε ρε μας ρε Κώστα χιλιες φορες το lion King να το δω παρεα και με τις κόρες μου .
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Και εγώ το Phantom θα πρότεινα...Κάτι φίλοι βέβαια μου είχαν πει ότι και το Lion King ήταν πολύ καλό και όχι μόνο για παιδιά.

Έλεγξε μόνο πότε παίζεται το καθένα γιατί έχω την εντύπωση ότι το Phantom δεν παίζεται σβκ, τουλάχιστον πέρυσι τον Οκτώβριο δεν παιζόταν.
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
να κάνω μία ερώτηση ρε παιδιά? το billy elliot συνεχίζει τις παραστάσεις? γιατί πέρσι δεν μπόρεσα να το δω(βρήκα εισητήρια για jersey boys) και μου έχει μείνει απωθημένο. Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ να με πληροφορήσει.
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229

spyelef

Member
Μηνύματα
61
Likes
172
Ταξίδι-Όνειρο
Οποιοδήποτε τροπικό μέρος
Λοιπόν εφόσον πλησιαζουν οι μέρες του ταξιδιού στο Λονδίνο και δεν έχουμε βρεί φθηνά εισητήρια για μιούζικαλ ήρθε η ώρα να ρωτήσουμε εσάς...!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
...ή πας την ιδια μερα στην πλατεια και στις καθετες της πλατειας(δε θυμαμαι οδο) Leicester και βρισκεις φτηνα εισιτηρια...εγω ειχα βρει με 20 ευρω..δες και το site παντως ,αλλα μην απογοητευτεις αν δε βρεις απο εκει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.286
Μηνύματα
886.831
Μέλη
38.958
Νεότερο μέλος
Natasappdpl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom