Μοναδικες προσφορες Alitalia απο 99ε euro

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
να μην τα ξαναπούμε με τις αποσκευές, θέμα που ανήκει στο παρελθόν μετά τις συμφωνίες με την ADR στο Fiumicino. στο ψητό:
(χαλαρα) ξεκίνησαν οι φθινοπωρινές προσφορές! 131Ε R/W Ρώμη για σχεδόν όλο τον Οκτώβριο και Νοέμβριο..σπεύσατε...

Είναι προσφορές τώρα αυτές?Όταν με 100 ευρουλάκια το έδινε η Aegean??
Ας κοιτάξουν να ξαναβγάλουν με 98€ για όλη την Ιταλία να κλείσουμε για όλο το
χρόνο...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Sapienza, CakeNet μήπως έχετε ξεφύγει? συνηθίσαμε πολύ στο τσάμπα μου φαίνεται..
πόσο έχει τώρα η Ρωμη με Α3? ας πούμε για τριήμερο 28/10? ενώ η ΑΖ κάθε μέρα προσφορές όχι τρίτη-πέμπτη 17,00-19,00 που κάνουν μερικοί. για να σοβαρευτούμε και να κλεινουμε εκεί που πρέπει..:haha::haha: άκου 131Ε με ΑΖ και να στραβομουτσουνιάζουν!!...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
με 154Ε..
"Η ευχαρίστηση του να ταξιδεύεις "Made in Italy"!
Η Ιταλία έχει ιστορία, τέχνη, πολιτισμό, μόδα. Ανακαλύψτε όλα αυτά καθώς και τις φυσικές ομορφιές της , ταξιδεύοντας με τους ανταγωνιστικούς ναύλους μας.

Η τιμή Αθήνα - Ρώμη ισχύει για αγορές εισιτηρίων μεταξύ 14 Σεπτεμβρίου 2009 και 30 Σεπτεμβρίου 2009 και αφορά ταξίδια μεταξύ 01 Οκτωβρίου 2009 και 28 Μαρτίου 2010 (τελευταία ημερομηνία επιστροφής).

Οι τιμές συμπεριλαμβάνουν φόρους, τέλη, επίναυλο καυσίμων και υπηρεσία έκδοσης εισιτηρίου."

Alitalia - Ταξιδέψτε στην Ιταλία
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Sapienza, CakeNet μήπως έχετε ξεφύγει? συνηθίσαμε πολύ στο τσάμπα μου φαίνεται..
πόσο έχει τώρα η Ρωμη με Α3? ας πούμε για τριήμερο 28/10? ενώ η ΑΖ κάθε μέρα προσφορές όχι τρίτη-πέμπτη 17,00-19,00 που κάνουν μερικοί. για να σοβαρευτούμε και να κλεινουμε εκεί που πρέπει..:haha::haha: άκου 131Ε με ΑΖ και να στραβομουτσουνιάζουν!!...
Εμείς θέλουμε παρόλα αυτά το 99άρι! :haha::haha::haha:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
θα συμφωνησω με τη σοφια και τον cakenet...

φερτε το 99αρι.. και κλεινουμε αυριο...
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Ρε κάπτεν μας δουλεύεις???Εδώ μέχρι κι εσύ φλερτάρεις με την "εύκολη" που δίνει τη Ρώμη στα 73...
Τελευταία κάτι δεν πάει καλά...Απ τα κρουαζιερόπλοια σε βλέπω σε φελούκες και τώρα μας τη λές κι απο πάνω???
Το 99άρι γρήγορα παρακαλώ...Άντε και τον Ιανουάριο δεν έχω βάλει ακόμη κάτι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom