Μπουγάτσες, καλωσορίσματα και μύδια!

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
και εγώ κουμπάρος!
best topic ever
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
ε αφου προβλέπω γιορτές και γλέντια
νομιζω οτι ηρθε η ωρα να΄αφιερωσω ενα τραγουδάκι
στους συμφορoυμητες Taver και Johnpro


μην σας ξεγελάσει η πρωτη εικόνα!!! δεν ειναι πρόστυχο
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ερωτηση προς Χρηστο: Εσυ θα τα τραβηξεις.. τα μανικια?? Αυτοπροσωπως??
(καλυτερα να σου βγει το ματι...... που λεει και ο λαος...):haha:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Ε λοιπόν ναι. Τις μέτρησα. Μια φορά "...", 2 φορές "." στο τέλος παραγράφου, και μια "." ακόμα σε ολόκληρο το κατεβατό. 6 τελείες στο σύνολο, σε 511 λέξεις.

Τυχαίο??? Δε νομίζω...

Άστα αυτά taver, εδώ ο λαός περιμένει να απαντήσεις στην πρόκληση πρόσκληση...:clap:

Ποιά είμαι τέλος πάντων?..Η Βιργινία Λεούση???Το είχα προβλέψει οτι θα σου γίνει πρόταση!!!Απάντα τώρα....:cool:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.545
Likes
1.960
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Ποιον taver θα παρεις μαζί σου τρελάθηκες ????????
θα σου μετράει τις κουκίδες τις λέξεις και ολα τα σημεία στίξεως...και τις μπουκιές!!!:D
Εμενα θα παρεις που τίποτα δεν με νοιάζει ειμαι και fun των ανωτέρω προορισμών,τραβάω και τις μακράν καλύτερες φωτογραφίες άμα λάχει..:bleh:
(taver θα μετανοιώσεις την ώρα και την στιγμή)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.841
Likes
18.989
Εγώ μπορώ να τελέσω και το μυστήριο αν θέτε. Πέρα από τη πλάκα όμως, είμαστε με τον Τζον με τα 1000, απαιτούμε να έρθει και στην επόμενη συνάντηση! Ταβέρ, μη τολμήσεις να λείψεις ε?
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μην φοβασαι taver η δικια μου σκουφια καλα κρατει ! Βιογραφικο θα σου σου στειλω μεσω pm ( pm = post meridiem , pm=phillip morris) .
Εγω δε φοβαμαι ουτε τα post meridem, ουτε τα philip morris.
Τα post mortem φοβαμαι μονο. :shock:
Εχω προβλημα γιατρε μου; :D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
πω πω πω τι χαβαλεδες ειστε εσεις ???
μια κυριακη ειχα ελευθερη να μπω στο φορουμ να δω καμεια ιστορια και να καλησπερισω τα νεουλια σαν και εμενα αλλα ο taver μου το εβγαλε ξυνο , φυσικα τα δικα του παλια καλησπερισματα και τον επιτιμο τιτλο του καλησπερακια δεν τον αποδεχεται πλεον , με εμενα ζοριστικε και οχι με τον _antonis_ (μεγαλε μαζι σου ειμαι και εγω ειμαι υπερμαχος καλησπερακιας) :clap:

Όλα κι όλα! Να πώ και τις καλησπέρες μου όπου χρειάζεται, αλλά το ατού μου είναι στις ομορφότερες ελληνικές παραλίες! :haha::haha: Εκεί δίνω ρέστα!
Και για να μη ξεχνιόμαστε, καμιά μπουγάτσα και για μένα έμεινε; :bleh:
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
Ποιον taver θα παρεις μαζί σου τρελάθηκες ????????
θα σου μετράει τις κουκίδες τις λέξεις και ολα τα σημεία στίξεως...και τις μπουκιές!!!:D
Εμενα θα παρεις που τίποτα δεν με νοιάζει ειμαι και fun των ανωτέρω προορισμών,τραβάω και τις μακράν καλύτερες φωτογραφίες άμα λάχει..:bleh:
(taver θα μετανοιώσεις την ώρα και την στιγμή)
Renataaaaaaaa , οντως εχεις πολυ ωραιες φωτογραφιες και λιαν καλλιτεχνικες , αλλα και του Taver το καλλιτεχνικο χερι ειναι εξισου καλο αλλα φανταζομαι πως δεν τον βοηθαει πολυ η μηχανη του .

Τωρα οσον αφορα τους προορισμους . Χμμμμμμ λοιπον ειμαι εγω , η renata , ψηνουμε τον taver , ετσι οπως παμε βλεπω charter να κλεινουμε μεχρι του χρονου το καλοκαιρι , αληθεια το εχετε κανει ποτε ? σε μακρυνο προορισμο φυσικα , πιστευω πως και ποιο οικονομικα θα βγει και ποιο χαβαλε θα εχει , το μονο κακο ειναι πως ολοι θα γραψουνε την ιδια ιστορια :)

Και για επιλογο , αν ψησω τον taver για ταξιδη σιγουρα θα χρειαστει να κανουμε εντατικα μαθηματα νοηματικης ωστε να αποφυγουμε τις τελειο-μανιες . :D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εμενα μη με ξεχνατε!!!!
Κλεινω κι ερχομαι
ερχομαι, φθανω
με το πρωτο το αεροπλανο!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.299
Μηνύματα
887.334
Μέλη
38.971
Νεότερο μέλος
Blaser

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom