Μυτιληνη-Θεσσαλονικη

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
Γεια σας.Θελω να ειμαι Μυτιληνη στις 11 Φεβρουαριου.Απο Θεσσαλονικη δεν εχει πλοια παρα μονο της κυριακη η την δευτερα(αν ειναι δυνατον) και θα παω αναγκαστικα καβαλα να παρω το πλοιο το βραδυ της 9ης Φεβρουαριου.Θα φτασω το αλλο πρωι στις 10 και θα μεινω σε ξενοδοχειο.Θα κανω την αλλη μερα την δουλεια μου και θελω να φυγω το ιδιο απογευμα(της 11ης).Κι εδω αρχιζει το προβλημα.Εχει πλοια μονο για Αθηνα.Κι ετσι σκεφτηκα να παρω πλοιο για Τουρκια κ απο εκει λεωφορειο για Θεσσαλονικη.Ξερετε τι παιζει με τα πλοια προς Τουρκια κι αν εχει Παρασκευες?Γιατι δεν σκοπευω να κανω το δρομολογιο μυτιληνη-αθηνα(11 ωρες),λιμανι πειραια-σιδηροδρομικος σταθμος αθηνας(? ωρες) και αθηνα-θεσσαλονικη(6-7 ωρες).Οι φοιτητες της Μυτιληνης αραγε που δεν ειναι απο αθηνα πως την παλευουν εκει περα?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Υποθέτω ότι παίρνουν το αεροπλάνο... 125? κάνει το πήγαινε έλα, μια χαρά τιμή... από το να κάνεις όλα όσα σκέφτηκες...
 

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
αν παρω αεροπλανο πρεπει να μεινω και 2ο βραδυ στο νησι,πραγμα που δε θελω με τιποτα.οποτε μαλλον αναγκαστικα θα παω αθηνα.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Mα καλά δεν θα φας έτσι κι αλλιώς δύο βράδια στο πήγαινε έλα? Συν πλοία, βαπόρια, μαούνες, τρένα, ΚΤΕΛ... μας κούφανες τελείως... ούτε που θα μπορούσα να σκεφτώ όλα αυτά που σκέφτηκες για να πάω στη Μυτιλήνη... από πρωτοτυπία πάντως σε παραδέχομαι σκίζεις...
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Απόγευμα της 11ης μια χαρά αεροπλάνο υπάρχει πάντως...
 

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
χαχα.50 ευρω το βραδυ ειναι το ξενοδοχειο, η καμπινα του πλοιου ειναι φτηνοτερη.αλλα για αλλον λογο δε θελω να μεινω.
που βρηκες αεροπλανο στις 11 του μηνος κι εγω δε βρισκω?
 

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
προφανως εννοεις για αθηνα.δεν ξερω πραγματικα τι θα κανω,εχω μπερδεψει τα μπουτια μου.
 

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
νομιζα ελεγες για θεσσαλονικη εχει.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο

adikoxameni

Member
Μηνύματα
102
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Μυτιληνη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαιάμι,Λος Άντζελες,Χαβάη
στο σαιτ της aegean εχει 59 ευρω.στο airtickets το ιδιο εισιτηριο εχει 55.γιατι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.440
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom