ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ!!!!!!

maroulini

Member
Μηνύματα
89
Likes
152
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Είμαι νέο μέλος και σύντομα νομίζω θα χρειαστώ τα φώτα σας για ένα ταξιδάκι που προγραμματίζουμε το Δεκέμβρη στη Ρώμη. Προς το παρόν googlaro ROME, συλλέγω πληροφορίες και σύντομα θα σας ζαλίσω με ερωτήσεις. Αν και έχω ξαναπάει προ 12 ετίας με group και είχα εντυπωσιαστεί τότε αλλά νομίζω ότι να πας μόνος είναι καλύτερα. Πάντως είστε τρομερό team :clap:από τα λίγα που διάβασα, μπράβο σας. Σας αφήνω προς το παρόν και επανέρχομαι αργότερα!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Kαλώς ήρθες και καλά ταξίδια!
Ονειρεμένος ο επόμενος προορισμός σου! Ό,τι χρειαστείς εδώ θα μαστε :)
 

maroulini

Member
Μηνύματα
89
Likes
152
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
twinkie σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το καλωσόρισμα, σίγουρα θα ρωτήσω διάφορα. Λατρεύω τη Ρώμη και γενικά την Ιταλία.....τη λάτρεψα από την πρώτη στιγμή που πάτησα το πόδι μου, μου βγάζει κάτι που δεν μπορώ να το περιγράψω εύκολα, νομίζω ότι ζεις σε μια άλλη εποχή με τους σημερινούς ρυθμούς????Λες και είσαι αλλού.....περιμένω πώς και πώς να ρθει 26 Δεκέμβρη για να arrivaro (ξέχασα και τα λίγα ιταλικά που ήξερα, τέτοια λόξα που όταν ήμουν φοιτήτρια έκανα ιταλικά, αλλά μετά τα παράτησα). Θυμάμαι ακόμη από τότε που είχα πάει -1998-σε μια gelateria sthn piazza navona μια υπέροχη φρουτοσαλάτα, που όμως δεν μπορούσα να φάω γιατί είχα καταβροχθίσει τόση πίτσα προηγουμένως και είχα πει τότε την επόμενη φορά δε θα μου τη γλιτώσεις. Όταν πάω τώρα σίγουρα θα πάρω φρουτοσαλάτα, 12 χρόνια την περιμένω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.402
Μέλη
38.937
Νεότερο μέλος
kyzas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom