Ιταλία Νάπολη-Μπολόνια και λίγο απο Βερόνα.. Ένα μοναδικό Tour

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.343
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Πολύ όμορφη η ιστορία σου @Eleni P ,με συνδυασμό αγαπημένων Ιταλικών πόλεων, χρηστικές πληροφορίες για όλα και κυρίως για τα φαγητά τους. Βολεύει αφάνταστα η βόρεια Ιταλία για μας που ξεκινάμε από Θεσσαλονίκη δε το συζητώ, κι ευτυχώς οι επιλογές μας είναι πολλές.
Με υγεία και στα επόμενα εύχομαι!
 

Eleni P

Member
Μηνύματα
101
Likes
480
Πολύ όμορφη η ιστορία σου @Eleni P ,με συνδυασμό αγαπημένων Ιταλικών πόλεων, χρηστικές πληροφορίες για όλα και κυρίως για τα φαγητά τους. Βολεύει αφάνταστα η βόρεια Ιταλία για μας που ξεκινάμε από Θεσσαλονίκη δε το συζητώ, κι ευτυχώς οι επιλογές μας είναι πολλές.
Με υγεία και στα επόμενα εύχομαι!
Σε ευχαριστώ πολύ @psilos3 😊 Η αλήθεια είναι ότι έχουμε πολλές επιλογές από Θεσσαλονίκη και μπορούμε να τα συνδυάσουμε! Έχω μια ιδιαίτερη αδυναμία στη βόρεια Ιταλία, χωρίς να θέλω να ρίξω τις νότιες περιοχές που δυστυχώς δεν έχω επισκεφτεί ακόμη (το νοτιότερο ήταν η Νάπολη), αλλά για όλα υπάρχει χρόνος!!
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
991
Likes
2.089
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία
Ωραία ιστορία και ιδιαιτέρως νόστιμη! Μας άνοιξες την όρεξη!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Πήραμε την απόφαση να κατεβούμε, όταν ξαφνικά πήρε το μάτι μου μια πόρτα ασανσερ!!!

Εδώ να πω, πως είχα ψάξει τις πιο πρόσφατες κριτηκές στο Google μήπως και αναφέρει κάποιος κάποιο ασανσερ. Μιας κ δεν βρήκα καμία, θεώρησα οτι δεν θα έχει.
Έλα όμως που εκεί που ήταν κρυμμένο, δεν υπήρχε περίπτωση να το δεί κανείς.
Με αυτό το ασανσέρ γλυτώνει κανείς την ανηφόρα; Μπορείς να πεις κάτι περισσότερο για τα κουρασμένα παλικάρια;
 

Eleni P

Member
Μηνύματα
101
Likes
480
Με αυτό το ασανσέρ γλυτώνει κανείς την ανηφόρα; Μπορείς να πεις κάτι περισσότερο για τα κουρασμένα παλικάρια;
Αυτό το ασανσέρ είναι ιδανικό (για εμάς😂) τα κουρασμένα παλικάρια!!
Αφού βγάλεις εισιτήριο και κοιτώντας μπροστά την υπέροχη (Not) ανηφόρα που ακολουθεί, αν κοιτάξεις στο δεξί σου χέρι λίγο πιο εκεί έχει ένα χώρο με παγκάκια για ξεκούραση. Ακριβώς απέναντι, σε ένα μικρό χολ αχνοφαινεται η πόρτα του ασανσέρ.
Πράγματι αν δεν πας μέχρι εκεί δεν παίζει να το δεις κ φυσικά δεν υπάρχει καμία ένδειξη πουθενά (τουλάχιστον μέχρι Οκτώβριο που πήγα εγώ)
Σε πηγαίνει μέχρι τέρμα πάνω κ μπορείς να απολαύσεις τη θέα χωρίς να έχεις ψοφήσει σαν κ εμάς ανεβαίνοντας 😓
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom