Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

pan82

Member
Μηνύματα
636
Likes
791
Καλησπέρα και Καλη χρόνια!
Έχω την εξής απορία!
Η Αιγαίου, δεν θα βγάλει προσφορές φέτος για το νέο ετος;
Δεν έχω δει τίποτα στο site της
Ξέρει κανείς τίποτα παραπάνω;
Μην άγχεσαι, αν βγάλει θα το βάλει και στο σαιτ και μέιλ και θα στείλει δε παίζει να το χάσεις. Πριν ένα μήνα είχε βγάλει το έως 70% οπότε φαντάζομαι θα βγάλει πιο μετά λίγο, ακόμα δεν άρχισαν οι εκπτώσεις
 

shikabalas

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Ξερετε αν τα καλοκαιρια εχει πτηση η Aegean Θεσσαλονικη-Κερκυρα απευθειας? Προς το παρον μου βγαζει μονο μεσω Αθηνας.. Εχει η Ryanair καποια σκορπια απευθειας βεβαια αλλα δε με βολευουν οι μερες.
 

Pel

Member
Μηνύματα
766
Likes
4.121
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Μόλις έβαλε η Aegean έκπτωση για εισιτήρια Φεβρουαρίου, νομίζω 20%, χωρίς να έχει ακόμα βγει η ανακοίνωση.

12.03 είδα τις εκπτωτικές τιμές... 10 λεπτά αφότου είχα κλείσει εισιτήρια στην προηγούμενη μη εκπτωτική τιμή...
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.377
Likes
3.479
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Ξερετε αν τα καλοκαιρια εχει πτηση η Aegean Θεσσαλονικη-Κερκυρα απευθειας? Προς το παρον μου βγαζει μονο μεσω Αθηνας.. Εχει η Ryanair καποια σκορπια απευθειας βεβαια αλλα δε με βολευουν οι μερες.
Το Θεσσαλονίκη- Κέρκυρα είναι άγονη που νομίζω μέχρι περσι την είχε η Sky Express. O φετινός διαγωνισμος είναι ακόμα σε εξέλιξη νομίζω
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.419
Likes
14.401
Περισσότερες πτήσεις(και απο την περιφέρεια) για Τελ Αβίβ.

iefimerida: Η AEGEAN «επενδύει» στην αγορά του Ισραήλ -Νέα απευθείας δρομολόγια από και προς το αεροδρόμιο του Τελ Αβίβ.
Η AEGEAN «επενδύει» στην αγορά του Ισραήλ -Νέα απευθείας δρομολόγια από και προς το αεροδρόμιο του Τελ Αβίβ - iefimerida.gr
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Λόγω της πιθανότητας εκδήλωσης έντονων καιρικών φαινομένων στην Ελλάδα τις επόμενες ημέρες, προσφέρεται η δυνατότητα αλλαγής εισιτηρίου χωρίς χρέωση (rebooking fee) σε όσους επιβάτες επιθυμούν να προχωρήσουν οικειοθελώς σε τροποποίηση της ημερομηνίας του ταξιδιού τους. Ισχύει για αλλαγές σε πτήσεις από 4 έως 8 Φεβρουαρίου 2023 με νέα ημερομηνία ταξιδιού έως και 19 Μαρτίου 2023. Οι αλλαγές μπορούν να πραγματοποιηθούν μόνο μέσω του τηλεφωνικού κέντρου: 801 11 20000 (εθνικές κλήσεις εντός Ελλάδας), (+30) 210 6261000 (διεθνείς κλήσεις και κινητά τηλέφωνα).
Προς το παρόν δεν υπάρχει καμία αλλαγή στο πτητικό μας πρόγραμμα.

Αυτή την περίοδο οι πτήσεις μας στο αεροδρόμιο Charles de Gaulle στο Παρίσι εξυπηρετούνται από το Terminal Τ1. Τα check-in counters βρίσκονται στο Hall 2 ενώ οι πτήσεις μας εξυπηρετούνται στο Satellite 5. Οι Business Class και οι Gold M+B passengers μπορούν να έχουν πρόσβαση στο Star Alliance Lounge στο κεντρικό κτήριο του Terminal 1.

Last News from Aegean
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.419
Likes
14.401

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.502
Μέλη
38.951
Νεότερο μέλος
Theodwraka

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom