Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Οπότε guys, μην συμμετέχετε άλλο, θα πάω εγώ το ταξίδι. Μου το είπαν άλλωστε. "Είστε μακράν ο καταλληλότερος." Έτσι ακριβώς.
Μπραβο James:)χαιρομαι που σου εφτιαξα την πρωτοχρονια......αλλα θελει και αλλους 49....μονος σου θελεις να εισαι;
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Λοιπόν, με ξαναπήρανε τηλέφωνο και μου είπανε ότι επειδή είμαι τόσο κατάλληλος, θα το έχω ρεζερβέ το αεροπλάνο. Sorry guys.

Ίσως στο επόμενο τηλεφώνημα μου προσφέρουν και τίποτα μετοχές. Τότε θα σας κάνω δώρο από ένα ταξίδι. (Κοιμηθείτε ήσυχοι).
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Από περιέργεια κοίταξα τους όρους.Αναχώρηση 22.00 της 31/12 άφιξη 00.30 στον προορισμό έκπληξη.Αν υπολογίσεις τις 1-2 ώρες διαφορά καλύπτει όλη την Ευρώπη.Αλλά μάλλον Λονδίνο μοιάζει.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.423
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μπορεί να είναι και Βρυξέλλες
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Μην κάνετε τέτοιους υπολογισμούς!
Μην μου χαλάτε την έκπληξη! :p
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.138
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Οι πληροφοριες μου λενε πως το πρωτοχρονιατικο ταξιδι της aegean εχει προορισμο το Τελ Αβιβ.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Οι πληροφοριες μου λενε πως το πρωτοχρονιατικο ταξιδι της aegean εχει προορισμο το Τελ Αβιβ.
Ε, τώρα ξενέρωσα! Ακούς εκεί... από τα Λονδίνα και τις Βρυξέλλες να καταλήξουμε στην Μοσάντ!:p Πάντως στο έτερον ήμισυ δεν πρόκειται να πω τίποτα (ποιος ακούει τη μίρλα του...:D). Κι εσύ βρε άνθρωπε, κρύβε λόγια!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.138
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ε, τώρα ξενέρωσα! Ακούς εκεί... από τα Λονδίνα και τις Βρυξέλλες να καταλήξουμε στην Μοσάντ!:p Πάντως στο έτερον ήμισυ δεν πρόκειται να πω τίποτα (ποιος ακούει τη μίρλα του...:D). Κι εσύ βρε άνθρωπε, κρύβε λόγια!
Ετσι, κανε πως δεν το διαβασες.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Αυτό που δεν κανονίσαμε να κλείσει και το Travelstories ρεβεγιόν στον αέρα, να το κοιτάξουμε για του χρόνου....τι ταξιδιωτικό φόρουμ είμαστε.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom