Νέα τραβελστορική συνάντηση στο Ηράκλειο

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
?? επιλεκτική μνήμη! θυμήσου λίγο τις κουβέντες για το πρόσφατο ταξίδι σου... όλο για Βέλγια και Λουξεμβούργα άκουγα... (ά οι φωτογραφίες του blog σου μέσα από τους ναούς, super!)
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Αστα αυτα!5 λεπτα για το Βελγιο και 2 για Λουξ.
Ευχαριστω για τη ν επισημανση σου!
 

MIAT

Member
Μηνύματα
417
Likes
1.125
Ταξίδι-Όνειρο
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Είμαστε σίγουροι οτι περάσατε τέλεια.Δυστυχώς μια ιοσούλα με ταλαιπωρεί από χτες και είπαμε να μην το ρισκάρουμε μιας και ο καιρός δε βοήθησε και στην κατάστασή μου δεν είμαστε για τέτοια ρίσκα!ελπίζω την άλλη φορά να τα καταφέρουμε.
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Είμαστε σίγουροι οτι περάσατε τέλεια.Δυστυχώς μια ιοσούλα με ταλαιπωρεί από χτες και είπαμε να μην το ρισκάρουμε μιας και ο καιρός δε βοήθησε και στην κατάστασή μου δεν είμαστε για τέτοια ρίσκα!ελπίζω την άλλη φορά να τα καταφέρουμε.
Σου εύχομαι περαστικά.
Και βέβαια την επόμενη φορά να τα καταφέρετε! :mad:
Ανυπομονούμε άλλωστε να γνωρίσουμε και το νεο μέλος του φόρουμ!:clap::clap::clap:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλημέρα Ευη!!!
Τι να γράψουμε? Οτι συναντήσαμε για μια ακόμη φορά φίλους καλούς αλλά και καινούριους? Οτι το μέρος που επιλέχθηκε ηταν πραγματικά όμορφο και ζεστό, (αν και πήγαμε βρεγμένοι)? Οτι έγινε μια όμορφη συζήτηση γύρω από τα κοινά ενδιαφέροντά μας και νοερά ταξιδέψαμε ανά τον κόσμο? Οτι περάσαμε τελικά υπέροχα? ΟΧΙ , δεν θα στα γράψω, έτσι για να μάθεις την επόμενη φορά να έχεις έλθει από τους πρώτους!!! :bleh:
(Ασε κάποιους να κατηγορούν το τσιζκεικ! Ετσι το λένε για να σε πικάρουν ! Καλούτσικο ήταν !!! :haha:
Φυσικα και θα ερθω απο τους πρωτους....... εννοείται !!!!

Να την πικράνω;; Μα ήμουν από τους πρώτους που έδωσα τα εύσημά μου για την προτροπή της Εύης!!! Απλώς από τη μέση και κάτω.. έ.. ήταν όπως το είπα κάπως βαρύ!
Λες να φταινε τα μπισκοτα digestive που ειναι η βαση?????? Μπα.....και Φιλαδελφεια ειχε.....και τη μαρμελαδιτσα του......
Τι λεω τωρα βραδυατικα !!!!!:D:D

Τα μάθαμε Έυη. και τα δικά σου και τα άλλα...
η παρέα δυναμώνει κι ανανεώνεται, χαρήκαμε και με την πρώτη παρουσία
της evagellinas. κέικ έλεγε αλλά μόνο κέικ δεν ήταν, γιατί το νόμιζα σαν της κουκουβάγιας...
Evagelina καλως ηρθες στη παρεα μας.....ελπιζω στην επομενη να ειμαι μαζι σας.....
και εγω που νομιζα οτι ηταν ευαγγελια !!!!:bleh::bleh::clap::clap::clap:
Επιμενω οτι η Κουκουβαγια εχει χαλασει τη ποιοτητα του κεικ.....
Ψηφίζω Νυμφες......αυτη η λεμονοπιτα .......μεχρι και οι Ιταλοι που εστειλα επαθαν πλακα !!!!:D:D:D
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Εγω λεω στην επομενη συναντηση να σας φτιαξω εγω μια λεμονοπιτα να δω αν θα σας αρεσει πιο πολυ απο τις Νυμφες...... :p!!!!!
θελω και εγω συναντηση!αντε,κανονιστε μια ακομα!
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Εγω λεω στην επομενη συναντηση να σας φτιαξω εγω μια λεμονοπιτα να δω αν θα σας αρεσει πιο πολυ απο τις Νυμφες...... :p!!!!!
θελω και εγω συναντηση!αντε,κανονιστε μια ακομα!
Καλα,αν το παμε ετσι,τα γλυκα που φτιαχνει η συζυγος μου δεν τα φτανει καμια Κουκουβαγια και κανενα Veneto!!
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Για γλυκά ακούω...... αλλά πρόσκληση δεν βλέπω.....:bleh:
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
αφου ολο ταξιδακια μου εισαστε μερικοι μερικοι και δεν μπορειτε τι να κανω εγω????
ρενα,τοσκανη βλεπω σε μερικες μερες η' ειναι λαθος του συστηματος???......:p
davev εσυ βλεπω εισαι αποκλεισμενος..........
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.202
Μέλη
38.967
Νεότερο μέλος
plg-12

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom