Νέες προσφορές εσωτερικού από Aegean

stella

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Eχουμε δει και ΠΟΛΥ καλύτερα!!!!
σκέτη απογοήτευση ειναι !!!
75 ευρώ ροδο αθήνα ροδο΄, όταν το έβρισκες με 55 - 60 ευρώ
και η ροδο- θεσσαλονίκη -Ρόδος με 75 όταν το δίνανε με 4ο ευρώ

να πω οποιος πρόλαβε - πρόλαβε??? ή θα θεωρηθώ γκρινιάρα??
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
λετε να βγει τιποτα καλο για μαρτιο?
αλλα νομιζω πως αυτο δεν ειναι προσφορα...παρ'ολο που ειμαι και ασχετη...για τις ιδιες ημερομηνιες για αλεξανδρουπολη πηγαινε-ελα η ολυμπιακη το δινει με 96 ευρω και η aegean με προσφορα 122!!!



 

tdm

Member
Μηνύματα
71
Likes
3
Εγώ πάντως 2 εισιτήρια για Χανιά τον Ιούνη με επιστροφή, ενώ βγάζει ποσό 154,02 στην κράτηση μου έβγαλε 118,02 (ενήλικας Χ2 20,00 Φόροι 90,02 χρέωση 8,00).
Ελπίζω να μην έχω κάποιο πρόβλημα.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Κι εμένα πάντως δύο εισιτηριάκια για Σαντορίνη ΠΣΚ Μαϊου με 160 ευρώπουλα και βολικές ώρες δε με χάλασαν καθόλου. :D

@tdm Και στη δική μου κράτηση, άλλο έδειξε αρχικά και άλλο (ελαφρώς φθηνότερο) επιβεβαιώθηκε.
 

FAMEK

Banned
Μηνύματα
418
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
στουτγκαρδη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
και εγω εκλεισα για τους γονεις μου ιουνιο θεσσαλονικη μυτιληνη θεσνικη το ατομο 74ε
μετρια προσφορα αλλα αν ενωθει με ολυμπιακη θα χασουμε και αυτες...
 

Nas

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Αν ενωθούν θα χαθούν οι προσφορές;...

Δεν είμαι τόσο σίγουρος ότι θα χαθούν οι προσφορές, διότι δεδομένου του ανταγωνισμού που είναι πιθανόν να αναπτυχθεί -ακόμη και μέσα στον εθνικο εναέριο χώρο απο τις ξένες αεροπορικές εταιρίες (βλ.easyjet στα δρομολόγια μιλάνο-ρώμη)-πιστεύω ότι θα παραμείνουν σε χαμηλά επίπεδα...
Επιπροσθέτως, νομίζω ότι διαισθάνονται και οι αεροπορικές εταιρίες ότι είναι μία καλή περίοδος να περάσουν στον Έλληνα την εντύπωση ότι είναι ένα μέσο 'μαζικής' μεταφοράς το προιόν που προσφέρουν, και ως εκ τούτου να βασανίζουν μελλοντικά τη συνείδησή μας με το τί θα επιλέξουμε για να ταξιδέψουμε...
 

stella

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
με την προσφορά των χριστουγεννων 44 ευρώ το άτομο ροδο - θεσσαλονικη -ροδος τα αεροπλάνα ήταν άδεια...
τι να σημαίνει άραγε αυτό??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.747
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom