Νέο μέλος-Γνωριμία

angelos1983

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι ο Άγγελος από Αθήνα. Ανακάλυψα το forum και αποφάσισα αμέσως να γραφτώ σε αυτό επ' ευκαιρία ενός ταξιδιού στη Ρώμη την επόμενη εβδομάδα. Πραγματικά είναι πολύ σημαντικές οι πληροφορίες κάτι το οποίο ελπίζω να επιβεβαιώσω αμέσως μετά την επιστροφή μου στην Ελλάδα. Μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια και δεν χάνω ευκαιρία να επισκέπτομαι διαφορετικα μέρη, όταν το επιτρέπουν τα οικονομικά μου.

Χάρηκα για την γνωριμία και ελπίζω να μάθω πολλά πράγματα από εδώ μέσα αλλα και να βοηθήσω όσους μπορώ να οργανώσουν ένα όμορφο ταξίδι.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Kαλως μας ηρθες!! :welcome:
ειδικα για την ρωμη υπαρχουν απειρες πληροφοριες στο forum!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες στη παρέα Άγγελε!!
Καλό ταξίδι για τη Ρώμη και καλά ταξίδια γενικότερα!!
 

angelos1983

Member
Μηνύματα
11
Likes
1
Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσορισμα! Όντως υπάρχουν πάρα πολλές πληροφορίες για Ρώμη και τις ρουφάω σαν σφουγγάρι. Έλπίζω να βγεί καλή η εκδρομή. Θα σας πω μετά λεπτομέρειες και εμπειριες. Καλα ταξίδια σε όλους μας!
 

amalitsak

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Kαλημερα.ειμαι καινουριο μελος.ανακαλυψα εντελως τυχαια το forum και πηρα τρελλη χαρα
γιατι λατρευω τα ταξιδια και εγω και η οικογενεια μου.εχω δυο παιδια που εχουν και αυτα επισης λατρεια με τα ταξιδια.εχω κανει πολλα ταξιδια κυριως Ευρωπη αλλα και Ασια και
Αφρικη.θα ηθελα να παρω αλλα και να δωσω πληροφοριες για τα μερη που εχω παει.Χαρηκα και ελπιζω να τα λεμε συχνα.
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσορισμα! Όντως υπάρχουν πάρα πολλές πληροφορίες για Ρώμη και τις ρουφάω σαν σφουγγάρι. Έλπίζω να βγεί καλή η εκδρομή. Θα σας πω μετά λεπτομέρειες και εμπειριες. Καλα ταξίδια σε όλους μας!

Ρώμη και άσχημη εκδρομη δεν υπάρχει.Καλώς ήρθες και καλά να περάσεις!!!!
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Kαλημερα.ειμαι καινουριο μελος.ανακαλυψα εντελως τυχαια το forum και πηρα τρελλη χαρα
γιατι λατρευω τα ταξιδια και εγω και η οικογενεια μου.εχω δυο παιδια που εχουν και αυτα επισης λατρεια με τα ταξιδια.εχω κανει πολλα ταξιδια κυριως Ευρωπη αλλα και Ασια και
Αφρικη.θα ηθελα να παρω αλλα και να δωσω πληροφοριες για τα μερη που εχω παει.Χαρηκα και ελπιζω να τα λεμε συχνα.
Καλώς ήρθες κι εσύ στην παρέα μας.Καλά ταξίδια και να καμαρώνεις με τα παιδάκια σου!!!!
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Καλωσηρθες και καλα ταξιδια!!!:clap:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες amalitsak!
Καλά ταξίδια να έχεις, ακούω και τα παιδιά σου στο σωστό δρόμο!! Έτσι...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.736
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom