Νέο μέλος στην μεγάλη παρέα

skordilisd

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Καλησπέρα παιδιά είμαι νέο μέλος με μόνο ένα ταξίδι στο ενεργητικό μου δυστυχώς. Τον Μάρτιο όμως σκοπεύω να πάω το δεύτερο μου ταξίδι και αυτό θα είναι στην Βαρκελώνη. Έχω διαβάσει όλες τις ιστορίες που έχετε γράψει για την Βαρκελώνη και δεν ξέρω που να πρωτοπαω. Ελπίζω να φτιάξω ένα καλό πρόγραμμα και να δω όσα περισσότερα μπορώ. Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σας. Καλά μας ταξίδια :airplane:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.759
Likes
15.394
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες στην παρέα μας και καλό σου ταξίδι στη πανέμορφη Βαρκελώνη.
 

skordilisd

New Member
Μηνύματα
2
Likes
1
Να'στε καλά παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα. Ελπίζω να γυρίσω όσα περισσότερα αξιοθέατα μπορώ στην Βαρκελώνη και να σας μεταφέρω τις εμπειρίες μου. Και πάλι ευχαριστώ για το καλωσόρισμα και τις ιδέες σας
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Καλησπέρα παιδιά είμαι νέο μέλος με μόνο ένα ταξίδι στο ενεργητικό μου δυστυχώς. Τον Μάρτιο όμως σκοπεύω να πάω το δεύτερο μου ταξίδι και αυτό θα είναι στην Βαρκελώνη. Έχω διαβάσει όλες τις ιστορίες που έχετε γράψει για την Βαρκελώνη και δεν ξέρω που να πρωτοπαω. Ελπίζω να φτιάξω ένα καλό πρόγραμμα και να δω όσα περισσότερα μπορώ. Σας ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σας. Καλά μας ταξίδια :airplane:
καλως ηλθες και καλοταξιδος!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.256
Μηνύματα
885.309
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom