Νέο μέλος στην ταξιδιάρικη παρέα!

Katy_k 89

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού
Καλώς ήρθες και δοκίμασε να ταξιδέψεις μόνη σου,είναι και αυτό μία εμπειρία :)
Καλώς σας βρήκα! θα το τολμήσω κάποια στιγμή! ;)

Καλώς ήρθες και δοκίμασε να ταξιδέψεις μόνη σου,είναι και αυτό μία εμπειρία :)
θα το τολμήσω κάποια στιγμή! ;)

Ευχαριστώ πολύ!
 
Last edited by a moderator:

Katy_k 89

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού
Αν αναφέρεσαι σε μένα δεν έχω παιδιά. Ελεύθερη είμαι. Απλά θεωρώ πως αν κάνεις ταξίδια τα παιδιά δεν αποτελούν πολύ μεγάλο εμπόδιο στο να ταξιδέψεις ίσα-ίσα που θα τους κάνει και καλό.
P.S. Συγνώμη αν δεν απαντάω πάντα κάτω από το σωστό ποστ αλλά πρώτη φορά μπαίνω σε forum :)
 

AERAS

Member
Μηνύματα
772
Likes
1.122
εγώ συγνώμη που σε μπέρδεψα με την LIMGIRL .
Συμφωνώ μαζί σου πως τους κάνεις καλό αν τα πάρεις μαζί σου. Βέβαια είναι ταξίδια και ταξίδια. Σε προηγούμενο ταξίδι στην νοτιοανατολική Ασία πήρα μαζί την 1,5 έτους κόρη μου και περάσαμε όλοι τέλεια. Στο ερχόμενο ταξίδι όμως στην Κίνα δεν θα την πάρουμε μαζί για διάφορους ταξιδιωτικούς λόγους.
 

Katy_k 89

Member
Μηνύματα
10
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού
εγώ συγνώμη που σε μπέρδεψα με την LIMGIRL .
Συμφωνώ μαζί σου πως τους κάνεις καλό αν τα πάρεις μαζί σου. Βέβαια είναι ταξίδια και ταξίδια. Σε προηγούμενο ταξίδι στην νοτιοανατολική Ασία πήρα μαζί την 1,5 έτους κόρη μου και περάσαμε όλοι τέλεια. Στο ερχόμενο ταξίδι όμως στην Κίνα δεν θα την πάρουμε μαζί για διάφορους ταξιδιωτικούς λόγους.
Δεν πειράζει! Ωωωω την πήρες τόσο μακριά? Μπράβο σου! Το πρώτο ταξίδι σου με την μικρή στο εξωτερικό ή έχετε πάει και Ευρώπη?
 

LIMGIRL

Member
Μηνύματα
27
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
New York
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού
έκανες ταξίδια πριν έρθουν τα παιδάκια σου?
Είχα την ευκαιρία να πάω σε φίλες μου Αμερική και Καναδά που σπούδαζαν εκει . Όμως δεν το τόλμησα. Τώρα το μετανιώνω
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom