Νέο μέλος

iosgal

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρανάσι
Καλησπέρα,

Αν και διαβάζω το φόρουμ εδώ και αρκετό καιρό είναι η πρώτη φορά που γράφω.

Ας συστηθώ λοιπόν.

Με λένε Ιωσήφ και είμαι 35 ετών. Ασχολούμαι παθιασμένα με την φωτογραφία και τρελαίνομαι να ταξιδεύω με κάθε ευκαιρία.

Το μόνο μου πρόβλημα είναι η παρέα μιας και τα αγαπημένα μου μέρη δεν βρίσκουν πολύ απήχηση στους γνωστούς μου.

Χαίρομαι που θα τα λέμε και εύχομαι καλά ταξίδια σε όλους.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
Καλωσόρισες Ιωσήφ!!! :)
Ποιά είναι τα αγαπημένα σου μέρη και δεν βρίσκουν απήχηση στην παρέα?
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: iosgal !

Πολλά και καλά ταξίδια να σου ευχηθώ ! Να υποθέσω ότι θα ανεβάσεις όμορφες φωτο, στη gallery ?;):)
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
τελικά σ'αυτή τη ζωή δεν μπορείς να τα έχεις όλα... Καλωσήρθες στον μαγικό κόσμο των ταξιδιών...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλά ταξίδια Ιωσήφ!εστω κι άν είναι μοναχικά μερικές φορές τα ταξίδια είναι πάντα όμορφα!καλώς όρισες και καλά να περνάς!
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καταρχήν πολύ όμορφο το όνομά σου!Και κατά δεύτερον καλώς ήρθες!Και τρίτο πες μας ποια είναι τα περίεργα αυτά μέρη, μπορεί να βρεις παρέα από δω μέσα!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
καλώς ήλθες και από μένα!!!
σιγά σιγά θα δεις, θα κολλήσεις εδώ μέσα!!
πολλά ταξίδια σε όλους μας!
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
καλως ηρθες ιωσηφ...πολλα κ καλα ταξιδια να εχεις κ απο παρεα....σιγουρα θα βρεις εδω μπολικη κ για νοερα κ για πραγματικα ταξιδια...
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλως ηρθες Ιωσηφ!!Καλα ταξιδια να εχεις,με παρεα η μονος!!Και μεινε συντονισμενος γιατι λογικα σε λιγο ακολουθει νεος διαγωνισμος φωτογραφιας!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλώς ήρθες Ιωσήφ!
Περιμένουμε λοιπόν να δούμε και φωτογραφίες σου, μιά που πιστεύω στους περισσότερους εδώ αρέσει και η φωτογραφία ΚΑΙ τα παράξενα μέρη!!:D
 

iosgal

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Βαρανάσι
Καλώς σας βρήκα όλους.
Σας ευχαριστώ για την υπέροχη υποδοχή και τα καλά σας λόγια.

@VarioAthens
Πχ τον Απρίλιο έχω πει να πάω στο Ιράν. Και από ότι βλέπω θα πάω μόνος μου.
Βέβαια για να πω και την αλήθεια δεν είναι μόνο ο προορισμός αλλά και η διάρκεια.

Δηλαδή για το Ιράν έχω κάνει ένα πρόγραμμα για 17-20 ημέρες που είναι σχετικά δύσκολο για κάποιον που δουλεύει και έχει οικογένεια.

Γενικά όμως τα ταξίδια που θέλω να κάνω τα 3 επόμενα χρόνια είναι σχεδόν όλα στην Ασία / Μέση Ανατολή.

Φωτογραφίες θα κοιτάξω να ανεβάσω όσο ποιο σύντομα μπορώ αν και είμαι στο τρέξιμο γενικά.

Μερικές από τις συλλογές μου μπορείτε να δείτε στο Stock-Photos.gr - Index . Είναι ένα site δικό μου που ανεβάζω φωτογραφίες για εμένα και για τους φίλου μου.

Σας ευχαριστώ και πάλι για τα καλά σας λόγια και εύχομαι τα καλύτερα ταξίδια να τα βρούμε μπροστά μας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.743
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom