Να 'μαι κι εγώ

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γερμανία - Αυστρία - Τσεχία.....

Καλημέρα περά για πέρα. Μόλις γράφτηκα στο forum. Ελπίζω να κάνουμε καλή παρεούλα. Λοιπόν, την Κυριακή, φεύγουμε για Μόναχο, έχουμε ετοιμάσει ένα ταξίδι ιδιαίτερα ελκυστικό, στο άκουσμα τουλάχιστόν,ελπίζω να βγει καλό. Καθίστε αναπαυτικά κι ακούστε το πρόγραμμα : πάμε αεροπορικώς Μόναχο, μένουμε 2 μέρες, νοικιάζουμε από εκεί αμάξι (9θέσιο van, θα είμαστε 6 άτομα κι ένα μωρό) και πάμε Βιέννη, οδικώς, μένουμε 2 μέρες και συνεχίζουμε οδικώς για Πράγα όπου καθόμαστε 3 μέρες και επιστρέφουμε Φρανκφούρτη, όπου μένουμε ένα βράδυ κι επιστρέφουμε αεροπορικώς Αθήνα. Πως σας φαίνεται; Αναμένω σχόλια, παρατηρήσεις, συμβουλές, προτάσεις........Ό,τι νομίζετε ότι θα μας κάνει καλύτερο το ταξίδι.
 

katsapleouras

Member
Μηνύματα
90
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Σέρρας
Ταξίδι-Όνειρο
Με καλή παρέα:παντού
Γεια σου και σε εσενα και ολψυχα καλο ταξιδι να εχεις και αναμενουμε για πληροφοριες σχετικα με μερη που θα επισκεφθεις!Και μια ερωτηση:Βιεννη που θα μεινεις??
 

tsitsip

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κρήτη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλησπέρα

Σ'ευχαριστώ πολύ. Φυσικά και θα αναφέρω τα αξιοσημείωτα. Βιέννη, θα μείνουμε στο κέντρο, στο ξενοδοχείο Meininger. Το ξέρεις?
 

katsapleouras

Member
Μηνύματα
90
Likes
48
Επόμενο Ταξίδι
Σέρρας
Ταξίδι-Όνειρο
Με καλή παρέα:παντού
Δυστυχως δεν το ξερω αλλα απο αυτα που διαβασα στο booking και στο trip advisor θελω να πιστευω οτι θα ειναι καλο.Ξερεις σε ρωταω γιατι βρισκομαι και εγω στην διαδικασια ψαξιματος μιας και μεσα μαρτιου θα κανω το πρωτο μου ταξιδι βερολινο πραγα βιεννη και η βιεννη ειναι η μονη που δεν εχω αποφασισει που θα μεινω....περιμενω εντυπωσεις!!!!!!
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Καλά να περάσεις στο Μόναχο και να κάνεις πολλά ταξίδια
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom