Αίγυπτος Νουβία-Λούξορ και Ασουάν τον Ιούλιο

Ποιό είναι το μνημείο που σας εντυπωσίασε στην Νότια Αίγυπτο;

  • Ο ναός των Φιλών

    Votes: 1 33,3%
  • Ο ναός του Καρνάκ

    Votes: 2 66,7%
  • Το μεγάλο φράγμα

    Votes: 0 0,0%
  • Το νησί Kitchener

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    3
  • Poll closed .

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Μια που ξεθάφτηκε το topic να κάνω μια παρατήρηση στο εξαιρετικό αλλά ημιτελές report του φίλου...

Η Ο.Α δεν είναι φτηνότερη , που αμφιβάλω δηλαδή αν είναι φτηνότερη, από την Egypt γιατί φεύγει βράδυ... Βράδυ φεύγει γιατί έτσι βολεύουν τα ευρωπαικά connection της εταιρίας... Πως νομίζετε ότι γεμίζουν οι πτήσεις;;

Kαι μια παρατηρησούλα για το φαγητό. Χωρίς να είναι εντελώς χάλια η Αίγυπτος δεν είναι αυτό που λες γαστριμαργικός παράδεισος...
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Στελλα παλι πιαστηκες αδιαβαστη!:haha:
Δες το επομενο ταξιδι του πατρινου και θα καταλαβεις τι εννοω!!!
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Δηλαδή, πήγε στη Ρώμη για τα Χριστούγεννα και έμεινε εκεί?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
΄Η θα μου πεις ότι ξεκίνησε το γύρο της Αφρικής?!!!!!!!!!
Αν ξέρεις κάτι παραπάνω, ενημέρωσε παρακαλώ, για να ξέρω τι να ζηλέψω....
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Δηλαδή, πήγε στη Ρώμη για τα Χριστούγεννα και έμεινε εκεί?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
΄Η θα μου πεις ότι ξεκίνησε το γύρο της Αφρικής?!!!!!!!!!
Αν ξέρεις κάτι παραπάνω, ενημέρωσε παρακαλώ, για να ξέρω τι να ζηλέψω....
Στελλα ισως να μας ξεχασε.Τελευταια φορα που τον διαβασαμε ηταν στα τελη του Νοεμβρη.:roll:
 
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη και Πράγα
Αίγυπτος

Καλησπέρα Πατρινέ. Πριν από λίγο βρήκα αυτή την ιστοσελίδα και επειδή έρχομαι κι εγώ από ένα καταπληκτικό ταξίδι ατην Αίγυπτο, έγινα νέο μέλος της (όσο μπόρεσα να καταλάβω τί χρειάζεται για την εγγραφή, γιατί δεν είμαι εξοικειωμένη) και διάβασα το μήνυμά σου. Πραγματικά, είναι ένα συγκλονιστικό ταξίδι. Πολύ καλές οι πληροφορίες που δίνεις και οπωσδήποτε χρήσιμες. Σου εύχομαι καλό το επόμενο ταξίδι. Επειδή δεν γνωρίζω πολλά από ίντερνετ, ελπίζω να λάβεις το μήνυμά μου. Αν ναι, απάντησέ μου αν θές . Σ' ευχαριστώ. Η διεύθυνσή μου (δεν ξέρω αν χρειάζεται) είναι [email protected]. Ευχαριστώ.
 

Taxidiwtis

Member
Μηνύματα
25
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΚΙΝΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Ν/Α ΑΣΙΑ
γεια σου φιλε πατρινε-ηθελα να σε ρωτησω ....Ποση ωρα ειναι το ταξιδι με τρενο απο καιρο για λουξορ? ευχαριστω,,,,,,
 

Vito

Member
Μηνύματα
746
Likes
1.019
γεια σου φιλε πατρινε-ηθελα να σε ρωτησω ....Ποση ωρα ειναι το ταξιδι με τρενο απο καιρο για λουξορ? ευχαριστω,,,,,,
Κανονικα ειναι 9 ώρες αλλα΄στο πήγαινε για Λουξορ το εκανα 12. στην επιστροφη πρέπει να έκανα 9.30-10 ώρες..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom