Γαλλία Ξενοδοχείο Παρίσι

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Να σου πω και εγώ το ίδιο σκέφτομαι. Απλά το Suez προσφέρει δωρεάν wi fi ενώ στο Μινέρβα, όπως διάβασα απο τα σχόλια, είναι προς πληρωμή. Και είναι και κάτι άλλο που παρατήρησα. Στο Suez γράφει οτι έχει heating στο δωμάτιο, ενώ στο ΜΙνέρβα δεν γράφει κάτι τέτοιο. Δεν πιστεύω βέβαια να μας έχουν στο κρύο, αλλά έχω προβληματιστεί λιγάκι!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.714
Likes
12.593
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Στο booking αναφέρει και heating στα δωμάτια (δεν υπάρχει περίπτωση να μην είχαν θέρμανση) και free wi-fi στα δωμάτια...
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
Στο booking γράφει free wifi, αλλά όλα τα σχόλια πελατών αναφέρουν ότι είναι επι πληρωμή! Kαι αν παρατηρήσεις, γράφει οτι εχει aircondition, όχι θέρμανση. Τεσπα. Θα δείξει!! :roll:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.714
Likes
12.593
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Διάβασε στο more information του κάθε είδους δωματίου.
 

marouli

Member
Μηνύματα
73
Likes
54
Επόμενο Ταξίδι
Στοκχόλμη
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα στην Αλάσκα
α, είχες δίκιο, εκεί το γράφει. Πως μου διέφυγε? χε χε. Κουρκούτιασα απο τόσα πολλά χοτέλ που διάβασα!!!
 

nefelim

Member
Μηνύματα
24
Likes
3
Πολλές ευχές και καλά ταξίδια σε όλους . Ψάχνω να βρώ κατάλυμα στο Παρίσι απο τα μέσα Μαρτίου έως τα μέσα Απριλίου περίπου .Υπάρχει καμμια καλή ιδέα;Γνωρίζετε καποιο ξενοδοχείο ή διαμέρισμα για σχετικά οικονομικό κατάλυμα;Σας ευχαριστω πάρα πολύ όλους .
 

thgr

Member
Μηνύματα
362
Likes
288
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Υπάρχουν πολλά σχετικά θέματα στο φόρουμ. Μπορείς να κάνεις αναζήτηση από επάνω δεξιά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.231
Μέλη
38.991
Νεότερο μέλος
Boban

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom