Ολλανδία Ξενοδοχείο στο Άμστερνταμ!

josephine

Member
Μηνύματα
23
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ
Αγαπημένοι μου travelstorites,

Εκμεταλλεύτηκα και εγώ τη σημερινή προσφορά της Ολυμπιακής για Άμστερνταμ και έκλεισα εισητήριο για 6-10 Δεκεμβρίου με μόνο 140 ευρώ! Θα ήθελα λοιπόν να μου προτείνετε ένα καλό, κεντρικό και σχετικά οικονομικό ξενοδοχείο (γύρω στα 100 ευρώ το βράδυ). Θα πάω με το αγόρι μου και γι'αυτο προτείνετε κάτι καλό! Σε ένα προηγούμενο post είδα κάποιος είχε προτείνει το Hotel CC.Έχει μείνει κανείς εκεί; Ευχαριστώ πολύ!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Οικονομικό και πολύ καλό για την κατηγορία του(τριών αστέρων) είναι το Αlexander στην οδό Vondelstraat.Είναι μικρό γύρω στα 30 δωμάτια νομίζω,στον ίδιο δρόμο έχει δυό τρία παρόμοιου στύλ.
Είναι βολικότατο από άποψη θέσης!κεντρικότατο!σε 5 λεπτά με τα πόδια είσαι στην Leidseplein κεντρική πλατεία...,δίπλα είναι το μεγαλύτερο πάρκο το volderpark και η περιοχή με τα μουσεία Βαν Γκονγκ κλπ είναι επίσης προσιτή με τα πόδια 15 λεπτά περίπου!
Τα δωμάτια έχουν τηλεόραση,οκ κάπως μικρά, με λιτά έπιπλα..είπαμε είναι τριών αστέρων οπότε μην περιμένεις και πολλά,η αίθουσα του πρωινού είναι πολύ φινετσάτη και το πρωινό πολύ καλό!
 

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
Παιδες καλησπερα
Μηπως γνωριζεται κανα "καλο" ξενοδοχειο στο κεντρο του Αμστερνταμ που να συνδιαζει σχετικα καλη ποιοτητα τιμη και σχετικα κεντρικο?
Το μπαντζετ μου ειναι γυρω στα 60 ευρω το δικλινο την βραδυα...(κριση)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Παιδες καλησπερα
Μηπως γνωριζεται κανα "καλο" ξενοδοχειο στο κεντρο του Αμστερνταμ που να συνδιαζει σχετικα καλη ποιοτητα τιμη και σχετικα κεντρικο?
Το μπαντζετ μου ειναι γυρω στα 60 ευρω το δικλινο την βραδυα...(κριση)
Ξεχασε το! Δεν υπαρχει αυτη η τιμη , ειδικα στο Αμστερνταμ!!
Αν θες να νοικιασεις κανενα παγκακι μονο:D
Πρεπει να ανεβασεις το μπατζετ στα 100(μη σου πω 100+)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ξεχασε το! Δεν υπαρχει αυτη η τιμη , ειδικα στο Αμστερνταμ!!
Αν θες να νοικιασεις κανενα παγκακι μονο:D
Πρεπει να ανεβασεις το μπατζετ στα 100(μη σου πω 100+)
Μέχρι και το ίδιο το amstrerdam σε ευχαριστεί με αυτό που είπες.:lol:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αν σε ενδιαφερει, στα Φιλιατρά μπορείς να βρεις υπεροχο δωματιο με αυτα τα λεφτα.
Αλλιώς ψάξε για χοστελ.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
εγώ με την παρέα είχαμε μείνει εδώ
Home - The Frisco Inn

με κάνα 70 ευρώ το δίκληνο. είναι κεντρικό (5 λεπτά για το σταθμό, 5 πλατεία Νταμ, κι 5 στην κόκκινη οδό)

απλά έχει κι μερεικά ----

πρώτον δε έχε AC στα δωμάτια, κι αν πας καλόκαιρι, η θα σκάσεις ή θα ανοίξεις τα παραθύρα κι θα μπαφιάσεις

δευτερον η σκάλα για να αναίβεις είναι λίγο έως πολλή ζόρικη, γι αυτό καλό είναι να μη αναίβεις μαστουρομένος/πιομένος

κι δε έχει πρωίνο


άλλα κάτα άλλα είναι καθαρό, με άνετα κρεβάτια ;)
 

Aigio-city

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβικη
για ποια περιοδο ενδιαφερεσαι?εγω εχω κλεισει στο Rembrandt Square που μου προτειναν φιλοι μου με 70euro....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Θα ήθελα μια φορά πραγματικά να δω μια φωτό από τα ξενοδοχεία που προτείνετε με 50,60,70 ευρώ στην συγκεκριμένη πόλη
Είμαι πολύ περίεργη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.242
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom