Ξενοδοχεια σε ολη την Ιταλια! Ποια έχετε επισκεφτεί και μεινατε ευχαριστημενοι?

yiannis64

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΜΗ
Hotel Victoria Roma | 4 star hotel in central Rome
Με το γκρουπ , που ειχαμε παει με την συζυγο περσι το πασχα του 2010 , με Aegean , μας αρεσε αρκετα , ηταν καλο ξενοδοχειο , καθαρο , και σε καλη περιοχη.
Βεβαια δεν εχω και μεγαλυτερη η και περισσοτερη εμπειρια , για να κανω συγκριση.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.304
Likes
5.040
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία

FoVa

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Μείναμε 7 ημέρες στο zero 6 guest house, δίπλα στο μετρό Α Οτταβιάνο. Γενικά πολύ καλό για low budget, πεντακάθαρο, ήσυχο, καινούρια επίπλωση και ολοκαίνουριο μπάνιο. Η περιοχή επίσης εξυπηρετείται από πάρα πολλές συγκοινωνίες (μετρό, τραμ και πολλά λεωφορεία), οπουδήποτε θέλαμε πηγαίναμε με λεωφορείο. Επίσης, ιδανική περιοχή για οικογένεια, με πολλά μαγαζιά για ψώνια, καφετέριες και εστιατόρια που μένουν ανοιχτά ως αργά, φωτεινή, καλά φυλασσόμενη και γενικά αξιοπρεπής και ευχάριστη. Μακριά από τα υπερβολικά τουριστικά σποτ του ιστορικού κέντρου και με πιο γνήσιο ιταλικό χρώμα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.461
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Και εγώ στο hotel serena έμεινα, 65 Ε το δίκλινο με πρωινό.(Μάρτιος 2010).
Είναι πρόσφατα ανακαινισμένο, πεντακάθαρο, καλό πρωινό, ψυγιάκι γεμάτο, TV TFT, το μπάνιο του άψογο, ντουζιέρα λουξ και θεωρώ ότι αν το δωμάτιο ήταν 2-3 τετραγωνικά μεγαλύτερο θα ήταν το τέλειο και μην ψάχνετε άλλο.
Ολα τα ξενοδοχοσάιτ του δίνουν πολύ καλή βαθμολογία, κάτι που για μένα μέτρησε, αλλά μάλλον δεν πρέπει να βασίζεσε μόνο σε αυτό.
αγαπητε φιλε, για πες μου, που κοντα βρίσκεται αυτό, με ενδιαφέρει
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
αγαπητε φιλε, για πες μου, που κοντα βρίσκεται αυτό, με ενδιαφέρει
Booking.com: Hotel Serena, Ρώμη, Ιταλία - 1131 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Ειναι 100 μέτρα από Τέρμινι και τις περισσότερες στάσεις λεωφορείων. Κατά τα άλλα, όπως τα έχω περιγράψει....
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.461
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Booking.com: Hotel Serena, Ρώμη, Ιταλία - 1131 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Ειναι 100 μέτρα από Τέρμινι και τις περισσότερες στάσεις λεωφορείων. Κατά τα άλλα, όπως τα έχω περιγράψει....
θα σε δειρω !!!!!!!!!
το λινκ μπορουσα να το βρω και μονη μου, επειδη ΔΕΝ εχω ξαναματαπαει στη Ρωμη, αυτο που θελω να μου πεις είναι αν βολευει / αν ειναι κοντινο και ποσο απεχουν τα αξιοθεατα !!!!!!!!!!!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.461
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
ασε που δεν εχεις δωματια για κεινες τις μερες :(
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
θα σε δειρω !!!!!!!!!
το λινκ μπορουσα να το βρω και μονη μου, επειδη ΔΕΝ εχω ξαναματαπαει στη Ρωμη, αυτο που θελω να μου πεις είναι αν βολευει / αν ειναι κοντινο και ποσο απεχουν τα αξιοθεατα !!!!!!!!!!!

Βρε κορίτσι, αφού σου είπε ότι είναι στο Τέρμινι και το link έχει και χάρτη, τί παραπάνω έπρεπε να εξηγήσει?
Άσε που υπάρχουν άπειρες πληροφορίες για το πού βρίσκονται τα βασικά αξιοθέατα και το αν και για ποιούς λόγους βολεύει η περιοχή Τέρμινι ή όχι.

Μήπως να ξεκίναγες να μελετήσεις πρώτα την πόλη, τί σε ενδιαφέρει να δεις και μετά να καταλήξεις σε πιθανά ξενοδοχεία ? :D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.461
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Βρε κορίτσι, αφού σου είπε ότι είναι στο Τέρμινι και το link έχει και χάρτη, τί παραπάνω έπρεπε να εξηγήσει?
Άσε που υπάρχουν άπειρες πληροφορίες για το πού βρίσκονται τα βασικά αξιοθέατα και το αν και για ποιούς λόγους βολεύει η περιοχή Τέρμινι ή όχι.

Μήπως να ξεκίναγες να μελετήσεις πρώτα την πόλη, τί σε ενδιαφέρει να δεις και μετά να καταλήξεις σε πιθανά ξενοδοχεία ? :D
Αγαπητή συνήγορε του κατηγορουμένου,
αφενός δε μελετώ ακόμα το ταξίδι μου στη Ρώμη διότι προέχει το ταξίδι μου στο Βερολίνο και αφετέρου, επειδή τυχαίνει με τον κύριο danev να είμαστε φίλοι, τα σχόλια μου είναι περισσότερο ενδοεπικοινωνιακά και χιουμοριστικά παρά επιδιώκουν την αναζήτηση πληροφοριών.
Δε πειράζει όμως, σε απαλάσσω λόγω αγνοίας !:haha:
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αγαπητή συνήγορε του κατηγορουμένου,
αφενός δε μελετώ ακόμα το ταξίδι μου στη Ρώμη διότι προέχει το ταξίδι μου στο Βερολίνο και αφετέρου, επειδή τυχαίνει με τον κύριο danev να είμαστε φίλοι, τα σχόλια μου είναι περισσότερο ενδοεπικοινωνιακά και χιουμοριστικά παρά επιδιώκουν την αναζήτηση πληροφοριών.
Δε πειράζει όμως, σε απαλάσσω λόγω αγνοίας !:haha:

Γι'αυτούς όμως που διαβάζουν και δεν ξέρουν τα "οικογενειακά" σας, κάθε άλλο παρά χιουμοριστικό φαίνεται το σχόλιό σου και μόνο ως αναζήτηση πληροφοριών μπορούν να το ερμηνεύσουν. :D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.885
Likes
14.461
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γι'αυτούς όμως που διαβάζουν και δεν ξέρουν τα "οικογενειακά" σας, κάθε άλλο παρά χιουμοριστικό φαίνεται το σχόλιό σου και μόνο ως αναζήτηση πληροφοριών μπορούν να το ερμηνεύσουν. :D
μην αρπαζεσαι :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.231
Μηνύματα
884.387
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom