Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

Μηνύματα
6
Likes
0
καλησπερα παιδια, θα ηθελα σας παρακαλω μερικες πληροφοριες, θα παω λονδινο για τέσσερα βραδια.. στις 10 το πρωι θα βρισκομαι στο τερμιναλ 1 του χιθρου, το ξενοδοχειο μου βρισκεται στην περιοχη Brent Cross (δεν θελω να παω σε μουσεία και λοιπα θελω να γυρισω την πολη περπατώντας οσο μπορω τουλάχιστον) σκοπευω να κυκλοφορω συνεχεια με το μετρο ΤΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ συμφερουν τα μονοημερα?

οσο αναφορα το φαγητο εχετε να προτεινεται κατι σε ιταλικο καλο η fast food ?

επίσης .. σε πιο παρκο αξιζει να παμε ..?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Παγκοσμιο φεστιβαλ φωτογραφιας στο Somerset House.
Φεστιβαλ ταινιων επιστημονικης φαντασιας την πρωτη βδομαδα του Μαη.

Το Σαββατο στο Royal Albert Hall εχει το πρωταθλημα πυγμαχιας και σημερα εχει το Μαραθωνιο με τη συμμετοχη χιλιαδων ανθρωπων απ' ολο τον κοσμο που τρεχουν στους δρομους του Λονδινου.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Live Music at Hootananny Brixton Ska Roots Reggae World Folk Music London UK

Hope and Anchor, Islington, London, N1 1RL - pub details # beerintheevening.com

Στο Hootananny πηγα το 2010 και ηταν εκπληκτικο.

Στο The hope & anchor μου αρεσε αλλα περισσοτερο λογω στυλ του μαγαζιου και ειδους μουσικης και λιγοτερο λογω συγκροτηματων.
 

Johnkoul

Member
Μηνύματα
27
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβια
Ιταλικό καλο Εστιατοριο ειναι το Il pizzaiolo το οποίο βρίσκεται σε μια πάροδο της Oxford street.δεν θυμάμαι το ονομα της.επισης απο fast food πρεπει να δοκιμασίες το burger king και αν σου αρέσει το κινέζικο/ασιατικό να φας wasabi..ο,τι καλύτερο έχω φάει ποτε στο είδος του κ πολυ φθηνό.σχετικα με τα εισητηρια η κατάσταση ειναι πολυ μπερδεγουεη!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom