Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
253
παιδια γεια σας εχω κ γω μια ερωτηση.προχτες εκανα εκανα μια κρατηση εισητηριων γι ryanair και αμεσως μου ηρθε email confirmation με το δρομολογιο της πτησης μου και το reservation number. Xτες ομως το πρωι πηρα email απ τν ryanair και συγκεκριμμενα γραφει:Your Credit/Debit Card payment was not authorised and the transaction declined

As your booking could not be completed the reservation has been CANCELLED.Ομως οταν πηγα στ σελιδα της εκανα view my booking και ειδα οτι η κρατηση ισχυει ακομα ειχε τν αριτημο κρατησης κ τα στοιχεια της πτησης. Οπως καταλαβαινετε ειμαι απεγνωσμενη διοτι δν ξερω αν ταξιδευω η οχι τελικα.Μηπως ειχε κανεις αναλογη εμπειρια να με διαφωτισει πανω στ θεμα γι ν δω τι θα κανω..
λογικα αργουν λιγο μεχρι να το αλλαξουν. Ξαναμπες σε 2-3 μερες να δεις
 

ρενεκα

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
δλδ υπαρχει περιπτωση να μην εχει γινει κρατηση εντελει??παντως ακουσα οτι γενικα οι εταιριες κραταν τν κρατηση σου γι ενα 48ωρο..
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
253
δλδ υπαρχει περιπτωση να μην εχει γινει κρατηση εντελει??παντως ακουσα οτι γενικα οι εταιριες κραταν τν κρατηση σου γι ενα 48ωρο..

τι ενοεις να μην εχει γινει κρατηση?
αυτο ξερεις τι σημαινει?

As your booking could not be completed the reservation has been CANCELLED
 

ρενεκα

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
βσκ το ενa αναιρει το αλλο !!ενω μ εχει σταλει email με ακυρωση της κρατησης ,στη σελ της ryanair υπαρχει η κρατηση κανονικα κ μπορω να κανω κ check in! αυτο θελω να πω..τεσπα ελπιζω ν διελευκανθει η υποθεση συντομα..ακομα περιμενωωωω......
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
βσκ το ενa αναιρει το αλλο !!ενω μ εχει σταλει email με ακυρωση της κρατησης ,στη σελ της ryanair υπαρχει η κρατηση κανονικα κ μπορω να κανω κ check in! αυτο θελω να πω..τεσπα ελπιζω ν διελευκανθει η υποθεση συντομα..ακομα περιμενωωωω......
Σε παρακαλώ μη γράφεις σε στυλ sms. Γράφε ολόκληρες τις λέξεις και μην κόβεις γράμματα, γιατί τα κείμενά σου δεν είναι άμεσα κατανοητά από τα μέλη.
 

Mornic

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Λοιπον εγω δεν εχω ερωτηση, απλα ενα ευχαριστω θα πω γιατι χαρη σε αυτο το θεμα και το ταδε εφη ryanair καταφερα κ εγω να κλεισω τα εισητηριακια μου!!!!Κ πεταω σημερα!!!!Αληθεια με βοηθησατε πααααααρα πολυ!
Τα λεμε μετα την επιστροφη! ;)
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
SOS
α)ο αντρας μου εχει ταυτοτητα με φ βαζω f ? ;η το φ κανονικα ετσι οπως το γραφει?
β) EEA NATIONAL ID CARD επιλεγω για ταυτοτητα?
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
SOS
α)ο αντρας μου εχει ταυτοτητα με φ βαζω f ? ;η το φ κανονικα ετσι οπως το γραφει?
β) EEA NATIONAL ID CARD επιλεγω για ταυτοτητα?
α) το Φ δεν το δέχεται , λογικά θα πρέπει να βγάλει καινούργια ταυτότητα.
β) ναι αυτό βάζεις.
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
τι λες τωρα.... δλδ οσοι εχουν ταυτοτητα με Φ βγαζουν καινουργια?
κανενας με Φ ρε παιδια που εχει ταξιδεψει?
 

NetM

Member
Μηνύματα
75
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Μπόρα Μπόρα
τι λες τωρα.... δλδ οσοι εχουν ταυτοτητα με Φ βγαζουν καινουργια?
κανενας με Φ ρε παιδια που εχει ταξιδεψει?
Αν δεις στην αρχή αυτού του post γράφει ότι ΔΕΝ μπορείς με Φ να ταξιδέψεις..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.518
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom