Πορτογαλία Οι περιπέτειες του τρίο Αζόρες στην Πορτογαλία.

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Άντε πάλι! Ξανά εδώ μέσα γίνονται Σόδομα και Γόμορα!
 
Last edited by a moderator:

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Είσαι με τα καλά σου? Τι συμφωνείς? Φωτο είναι αυτή? Δεν φαίνεται τίποτε!!!! Πάω Κούβα. εχει "ευανάγνωστες" φωτο.... (ο ανταγωνισμός τονώνει την οικονομία)
Μπα!!!!! δεν προσεξες καλα.Εχει εναν λανθανοντα ερωτισμο η φωτογραφια:bleh:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αυτό ακριβώς! Λανθάνοντα (Πηγή με έχεις φίλη ?)
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Αυτό ακριβώς! Λανθάνοντα (Πηγή με έχεις φίλη ?)
Τι τον ηθελες...χυμα...θα εχανε την γοητεια του!!!(Ναι αλλα αμα βρισεις τους φιλους μου .....πας και συ οπως κι αλλη.Τους φιλους τους τιμαμε)
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.224
Likes
5.771
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Κορίτσια ωραία η ιστορια σας, αγαπάμε Πορτογαλία, αλλά...
αχ αυτή η Κούβα μας κάνει ζημιά για άλλη μια φορά :clap:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Πωπω μαζεύτηκαν πολλά μηνύματα και θέλω να απαντήσω σε όλα

ωραια η συνεχεια αλλά εχω ενσταση
Απο πότε οι ζουμερες ομορφες ζωντοχήρες αυτοαποκαλουνται γεροντοκορες ;
Κική μου με το συγκεκριμένο θέμα ασχολούνται περίεργες γεροντοκόρες στυλ Μις Μαρπλ και όχι χαρωπές ζωντοχήρες. Πάντως το τσίμπησα το κοπλιμάν μου και πολύ μου άρεσε:bleh:

Λοιπόν δε μ' αρέσει να κάνω μια παρέμβαση σε μια ταξιδιωτική ιστορία, και ξαφνικά να διακόπτεται η ροή και να ασχολούνται όλοι με αυτό που έγραψα. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, προφανώς. Πάμε παρακάτω τώρα, αργείς Ιωάννα... :)
Αν η παρέμβαση αφορά φαί, η παρέμβαση είναι αναγκαία.
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Είσαι με τα καλά σου? Τι συμφωνείς? Φωτο είναι αυτή? Δεν φαίνεται τίποτε!!!! Πάω Κούβα. εχει "ευανάγνωστες" φωτο.... (ο ανταγωνισμός τονώνει την οικονομία)
Μπα!!!!! δεν προσεξες καλα.Εχει εναν λανθανοντα ερωτισμο η φωτογραφια:bleh:
Όπως τα λέει η Πηγή είναι dim μην κοιτάς εσύ έχεις άλλα πρότυπα, καθότι ο Γκιούλιβερ έχει εντελώς διαφορετικό σωματότυπο από τον κύριο της φωτογραφίας.
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Μήπως -λέω εγώ τώρα- μήπως βαριέσαι να γράψεις την συνέχεια και κωλυσιεργείς εσκεμμένα? Ασε τα κουτσομπολιά και πιάσε κανένα πληκτρολόγιο. Αντε... κοντεύει να μπει ο Χειμώνας!!!
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Μήπως -λέω εγώ τώρα- μήπως βαριέσαι να γράψεις την συνέχεια και κωλυσιεργείς εσκεμμένα? Ασε τα κουτσομπολιά και πιάσε κανένα πληκτρολόγιο. Αντε... κοντεύει να μπει ο Χειμώνας!!!
φιλενάδα είσαι η τελευταία που μπορείς να μου κάνεις παρατήρηση για καθυστέρηση. Εγώ τουλάχιστον τις τελειώνω τις ιστορίες μου:cool:
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ταξίδι-Όνειρο
Σανγκρι-Λα
Ωραια.. Ξεκινησατε ως "τρια αδελφακια ειμαστε, με πονο στην καρδια μας..", και συνεχιζετε ως "εμεις οι τρεις στον καφενε, τσιγαρο, πορτο και μεζε". Θα φτασουμε συντομα στις Αζορες η τρια πουλακια καθονταν? :rolleyes:
 

ILIA

Member
Μηνύματα
42
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Ναι ακριβώς αυτό είχα στο μυαλό μου αλλά σε αυτήν την εκτέλεση που έχει και σκίτσα του Μποστ.

Ιωάννα μόλις ανακάλυψα την ιστορία σου και ξεκίνησα να τη διαβάζω. Καλήηηη!!! Και το βιντεάκι μου άρεσε. Για κάποιο λόγο που δεν ξέρω, αυτό το τραγουδάκι μου είχε κάνει εντύπωση από παλιά. Ίσως που είναι ταξιδιάρικο, περιπετειώδες, τι να πω.

Θα διαβάσω την ιστορία πάραυτα να δω αν έχει καμιά σχέση η αίσθηση που σου αφήνει το τραγούδι και οι ..Αζόρες. Και βέβαια για να γελάσω με τα άπαιχτα σχόλια που τη συνοδεύουν.:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.282
Μηνύματα
886.527
Μέλη
38.952
Νεότερο μέλος
barkoulis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom