Ολλανδία Ολλανδια

bianca

Member
Μηνύματα
32
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Πακιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή
για τρένο κοίτα εδώ:

bahn.com - your online travel booking tool for rail journeys, holidays, city trips and car rental (γερμανικό)

SNCB Europe - Thalys, Eurostar, TGV, ICE, international trains: tickets, timetables, information... (βελγικό)

International train tickets for Fyra, Thalys, TGV, ICE International and Eurostar - NSHispeed.nl (ολλανδικό)

όσο για το εισιτήριο άμστερνταμ - αιντχόβεν έχει σίγουρα 18 ευρώ κάθε διαδρομή και μπορείς να το πάρεις από το αεροδρόμιο

Πιο φτηνά εισιτήρια μάλλον από Ντύσελντορφ θα βρεις αλλά ψάξε και για τα 2.
Πάντως αν δεν πας μόνο για τη συναυλία και έχεις σκοπό να μείνεις περισσότερες μέρες, επειδή το Αιντχόβεν δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο για να δεις θα σου έλεγα να σκεφτείς ποιες πόλεις θα ήθελες να επισκεφτείς και να κλείσεις και τα εισιτήρια αναλόγως.
 

demie

Member
Μηνύματα
409
Likes
795
Καλησπέρα καί από μένα! Καί εγώ καινούργια είμαι καί όσο μπορώ να βοηθήσω, θα το κάνω! Εισιτήρια εγώ συνήθως κλείνω από airtickets, pame diakopes, travelplanet24, taxidiamprosta. Για τα άλλα που ρωτάς δυστυχώς δεν ξέρω :(
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Καλησπέρα καί από μένα! Καί εγώ καινούργια είμαι καί όσο μπορώ να βοηθήσω, θα το κάνω! Εισιτήρια εγώ συνήθως κλείνω από airtickets, pame diakopes, travelplanet24, taxidiamprosta. Για τα άλλα που ρωτάς δυστυχώς δεν ξέρω :(
Ανεκτιμητη η βοηθεια σου... Καλως ηρθες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom