Ορια για τις χειραποσκευες

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Αλλά σήμερα που εκτύπωσα τα νέα εισητήρια, πάλι ομάδα 2 έβγαλε, και είχα στο νου μου το δικο σου ποστ...
πάει δλδ η ομάδα 1 ε;;;;:xmas_evil:

δεν γνωριζω τίτα...πρώτη φορα κάνω web check in με την easy...και δεν το εψαξα και πολύ..αν ειμαι στην 1 η στην 2..απλά θεωρω οτι με αυτό τον τροπο γλυτωνεις ουρές και εχεις περισσοτερο χρόνο στο αεροδρόμιο...καλό σου ταξίδι και καλη χρονια!!
παντως θα εχουμε κοινά ενδιαφεροντα το βραδυ της πρωτοχρονιάς....fireworks!!!!!!
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
ήθελα να ρωτήσω κάτι λίγο διαφορετικό, υπάρχουν κάπου διαστάσεις που μπορεί να έχει μια χειραποσκευή ώστε να χωρά σίγουρα στις ειδικές θέσεις πάνω απ΄τα καθίσματα? μου κάνει πάντα εντύπωση πώς κάποιοι μεταφέρουν πραγματικά μεγάλων διαστάσεων αποσκευές ενώ έχω δυσκολευτεί να χωρέσω πολύ μικρότερες που είχα πάρει άπειρες φορές μαζί μου - και όχι επειδή ήταν ''γκαστρωμένες'' αλλά επειδή η θέσεις ήταν πιο μικρές :)
 

zoze

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα σε ολους σας, πρωτο μου ποστ στο φορουμ κ μιας κ βρηκα ενα σχετικο θεμα θα ηθελα να ρωτησω το εξης για τις χειραποσκευες, πεταω με aegean σε λιγες μερες, θα μπορουσα να εχω μια τσαντα πλατης μικρη(στυλ σχολικης) κ αλλη μια μικρη χειραποσκευη ?γιατι στο site της aegean γραφει το εξης
Μπορείτε να μεταφέρετε 1 χειραποσκευή μέσα στην καμπίνα των επιβατών, με μέγιστο βάρος 8 κιλά και διαστάσεις 55εκ. μήκος Χ 40εκ. ύψος Χ 20εκ. πλάτος.
.Ολιγης η τσαντα πλατης θα πιαστει χειραποσκευη?
 

math4ever

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Έχω κι εγώ την ίδια απορία.
Πρόκειται να ταξιδέψω σύντομα με τη Lufthansa, η οποία στο site της λέει πως
πέραν της χειραποσκευής επιτρέπεται να έχω μαζί μου μια τσάντα χειρός και μια φωτογραφική μηχανή.

Πιστεύετε πως υπάρχει περίπτωση να αντιμετωπίσω πρόβλημα με μια χειραποσκευή (στις σωστές διαστάσεις), μια τσάντα ώμου και τη φωτογραφική μηχανή στη θήκη της;

Έχω ξαναπάρει τα ίδια πράγματα στη καμπίνα του αεροπλάνου (με KLM και Austrian) και δεν μου είχαν πει τίποτα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας! :)
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.913
ολοι οι φιλοι της Λουφτχανσα ειναι απασχολημενοι με τα θεματα της Ραυαν.
Μολις ξεμπερδεψουν θα σου απαντησουν,
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.269
Μηνύματα
885.797
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
GThan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom