Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Aναγκάστηκα στο αεροδρόμιο της Manama να αγοράσω μια βερμούδα και η μόνη που είχα βρει ήταν μια Billabong. Μέσα σε ένα πλαϊνό της τσεπάκι έχει δεμένο με ένα κοντό λάστιχο κάτι που μοιάζει με μικρή πλακέ τσατσάρα. Το λάστιχο είναι τόσο κοντό που δεν επιτρέπει το χτένισμα της κόμης μετά το surf. Επίσης είναι δεμένο με τρόπο που η αφαίρεσή του δεν είναι εφικτή. Μπας και χρησιμεύει με κάποιο τρόπο στην συντήρηση της σανίδας του surf;; έχουμε κανά surfer δα με;; Πείτε καθώς αφού την πήρα που την πήρα, ας την χρησιμοποιήσω ολοκληρωμένη αγοράζοντας και μια σανίδα...

(πφφφ.... τί άλλο θα ακούσει αυτό το δύσμοιρο topic...)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.500
Likes
29.142
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Aναγκάστηκα στο αεροδρόμιο της Manama να αγοράσω μια βερμούδα και η μόνη που είχα βρει ήταν μια Billabong. Μέσα σε ένα πλαϊνό της τσεπάκι έχει δεμένο με ένα κοντό λάστιχο κάτι που μοιάζει με μικρή πλακέ τσατσάρα. Το λάστιχο είναι τόσο κοντό που δεν επιτρέπει το χτένισμα της κόμης μετά το surf. Επίσης είναι δεμένο με τρόπο που η αφαίρεσή του δεν είναι εφικτή. Μπας και χρησιμεύει με κάποιο τρόπο στην συντήρηση της σανίδας του surf;; έχουμε κανά surfer δα με;; Πείτε καθώς αφού την πήρα που την πήρα, ας την χρησιμοποιήσω ολοκληρωμένη αγοράζοντας και μια σανίδα...

(πφφφ.... τί άλλο θα ακούσει αυτό το δύσμοιρο topic...)
Διάλεξε και πάρε...:

What are the comb things in billabong board shorts used for? | ChaCha Answers

I`ve got a pair of billabong shorts in the pocket is a plastic comb, which comes apart . what`s it all about?
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Aναγκάστηκα στο αεροδρόμιο της Manama να αγοράσω μια βερμούδα και η μόνη που είχα βρει ήταν μια Billabong. Μέσα σε ένα πλαϊνό της τσεπάκι έχει δεμένο με ένα κοντό λάστιχο κάτι που μοιάζει με μικρή πλακέ τσατσάρα. Το λάστιχο είναι τόσο κοντό που δεν επιτρέπει το χτένισμα της κόμης μετά το surf. Επίσης είναι δεμένο με τρόπο που η αφαίρεσή του δεν είναι εφικτή. Μπας και χρησιμεύει με κάποιο τρόπο στην συντήρηση της σανίδας του surf;; έχουμε κανά surfer δα με;; Πείτε καθώς αφού την πήρα που την πήρα, ας την χρησιμοποιήσω ολοκληρωμένη αγοράζοντας και μια σανίδα...

(πφφφ.... τί άλλο θα ακούσει αυτό το δύσμοιρο topic...)[/QUOTE

εμένα έχει τέτοιο το μαγιό μου!!!
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Εμένα απο την τεταρτη εχουν βουλωσει τα αυτια μου και ακουω πολυ λιγο...δευτερα θα παω σε γιατρο..περαστικα μας ευαγγελια
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εμένα απο την τεταρτη εχουν βουλωσει τα αυτια μου και ακουω πολυ λιγο...δευτερα θα παω σε γιατρο..περαστικα μας ευαγγελια
Δεύτε τελευταίον ασπασμόν........
Ηλί Ηλί Λαμά Σαβαχθανί ..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.280
Μηνύματα
886.292
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom