Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ενα δωματιο μου εμεινε να κλεισω και παω για υπνο... τι λετε ιταλοφιλοι μεσα ή εξω απο τη Siena γιατι νυσταζω κιολας?
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Ενα δωματιο μου εμεινε να κλεισω και παω για υπνο... τι λετε ιταλοφιλοι μεσα ή εξω απο τη Siena γιατι νυσταζω κιολας?
Μαλλον εξω, θα ελεγα εγω! Αλλα ανοιξε καινουριο τοπικ στην σωστη κατηγορια ή ακομα καλυτερα, κανε μια αναζητηση στο φορουμ.. πατωντας πανω στην λεξη Σιενα εμφανιζονται πολλες πληροφοριες κ σιγουρα θα βρεις αυτο που ρωτας.. lol!!!!!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.029
Η Εβανζελί εκτός του ότι είναι σχεδιάστρια είναι και μοντέλο των υποδημάτων της... από που νομίζεις είναι το αβαταρ της??? :roll:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μαλλον εξω, θα ελεγα εγω! Αλλα ανοιξε καινουριο τοπικ στην σωστη κατηγορια ή ακομα καλυτερα, κανε μια αναζητηση στο φορουμ.. πατωντας πανω στην λεξη Σιενα εμφανιζονται πολλες πληροφοριες κ σιγουρα θα βρεις αυτο που ρωτας.. lol!!!!!!!
Απο δω πιο γρηγορα θα απαντησουν:haha::haha::haha:
Παραδειγμα εσυ :bleh:
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Η Εβανζελί εκτός του ότι είναι σχεδιάστρια είναι και μοντέλο των υποδημάτων της... από που νομίζεις είναι το αβαταρ της??? :roll:
Vario ασχετο, αλλα καθε φορα που διαβαζω ποστ σου θελω να σου πω οτι η υπογραφη σου ειναι ενα βιβλιο που μου αλλαξε τροπο σκεψης για εξι μηνες!! Μα ειναι δυνατον??
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.029
Vario ασχετο, αλλα καθε φορα που διαβαζω ποστ σου θελω να σου πω οτι η υπογραφη σου ειναι ενα βιβλιο που μου αλλαξε τροπο σκεψης για εξι μηνες!! Μα ειναι δυνατον??


Μόνο 6 μήνες??? Πρέπει να το ξαναδιαβάσεις!!! :bleh:



Άσχετο... μου έχει κολλήσει αυτό το τραγουδίνι... αρρώστια.... μου θυμίζει ένδοξες μέρες... αρχίζει στο 1,30...
KQ6zr6kCPj8[/media] - ‪LMFAO - Party Rock Anthem ft. Lauren Bennett, GoonRock‬‏
 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ελααααα εχω κεφια tonight!!
 
Last edited by a moderator:

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ε Και σαν να μη μου έφτανε αυτό, έχασα και όοοοοοοοτι είχα στο μέιλ μου (όλα δηλαδή, δεν έχω κινητό ατζέντα κλπ, όλα εκεί τα είχα), το οποίο μου το μπλόκαρε το Hotmail... Και δεν έχω και blue cheese να βάλω στο τηγανητό μου ρύζι. Κωλομέρα.
Κάποιος σε γλωσσοτρώει βρε παιδί μου! :cool:


Κι επίσης πως ακριβώς σου μπλοκάρει το mail μια Χ πάροχος;
Πρώτη φορά το ακούω.Ας πρόσεχες να μην είχες επαφές με Ταλιμπάν.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.006
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom