Ο Internet Explorer 8 «κερνάει» αεροπορικά εισιτήρια

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δύο δωρεάν αεροπορικά εισιτήρια για προορισμό της επιλογής του θα κερδίζει κάθε εβδομάδα ένας τυχερός χρήστης του Internet Explorer 8, μέσω του διαγωνισμού που διοργανώνει η Microsoft σε συνεργασία με τη Lufthansa.

Για να λάβει κάποιος μέρος αρκεί να μπει στην ιστοσελίδα www.exploretheworld.gr, χρησιμοποιώντας τον Internet Explorer 8, να διαλέξουν προορισμό και να δηλώσουν συμμετοχή. Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει έως τις 2 Ιουλίου.

πηγή : Διαγωνισμός της Microsoft για τον Internet Explorer 8
 
Last edited by a moderator:

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Και σε ποιες ημερομηνιες θα μπορει καποιος να χρησιμοποιει τα εισιτηρια?Οποτε θελει ή οποτε επιλεξουν αυτοι?Το λογικο βεβαια μονο μεχρι τις πρωτες μερες του Ιουλη.Και οσοι χρησιμοποιουν ηδη τον Internet Explorer 8?
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Και σε ποιες ημερομηνιες θα μπορει καποιος να χρησιμοποιει τα εισιτηρια?Οποτε θελει ή οποτε επιλεξουν αυτοι?Το λογικο βεβαια μονο μεχρι τις πρωτες μερες του Ιουλη.Και οσοι χρησιμοποιουν ηδη τον Internet Explorer 8?
Άνοιξες τη σελίδα ? Διάβασε τους όρους του διαγωνισμού, απαντούν στα ερωτήματά σου...;)

@Renata...νούκου...:(
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
τα δε σκούρα η microsoft και είπε να το ρίξει στις κληρώσεις.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.131
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
τα δε σκούρα η microsoft και είπε να το ρίξει στις κληρώσεις.
Κακίες... Επειδή δηλαδή οι πωλήσεις της Apple είχαν στην Αμερική 20.2% αύξηση σε σχέση με πέρυσι, βγάλαμε και συμπεράσματα...
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
κάτι η apple, κάτι ο chrome που συνέχεια ανεβαίνει...
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
προυποθεση ειναι να κατεβασεις κ να εγκαταστησεις το Explorer 8 κ μετα μπορεις να συμμετεχεις...εγω που τον εχω ηδη εγκαταστημενο παπαλα....
 

Lyda

Member
Μηνύματα
723
Likes
241
Επόμενο Ταξίδι
ΚΑΛΜΥΚΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
σβηστον και ξανα βαλτον
 

taver

Member
Μηνύματα
12.497
Likes
29.131
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
προυποθεση ειναι να κατεβασεις κ να εγκαταστησεις το Explorer 8 κ μετα μπορεις να συμμετεχεις...εγω που τον εχω ηδη εγκαταστημενο παπαλα....
Εσύ που τον έχεις ήδη εγκατεστημένο, συμμετέχεις κανονικά επισκεπτόμενη απλώς τη σελίδα του διαγωνισμού.
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Παιδιά δεν τίθεται θέμα. Ένα registration θέλει μόνο, δε χρειάζεται απεγκατάσταση ο IE.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.263
Μηνύματα
885.459
Μέλη
38.940
Νεότερο μέλος
then8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom