Οlympic Air Προσφορά για 35.000 θέσεις

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.704
Likes
12.586
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Olympic Air - Προσφορά για 35.000 θέσεις

Η Οlympic Air προσφέρει 35.000 θέσεις εσωτερικού και εξωτερικού σε εξαιρετικά χαμηλές τιμές για ταξίδια από 1η Σεπτεμβρίου 2012 έως 31η Οκτωβρίου 2012.

Συγκεκριμένα για απλή μετάβαση πρός Αθήνα ο ναύλος ξεκινά από 29 ευρώ και από Αθήνα προς όλους τους προορισμούς εσωτερικού του δικτύου της ο ναύλος ξεκινά από 60 ευρώ, από/προς Θεσσαλονίκη ο ναύλος ξεκινά από 29 ευρώ προς όλους τους προορισμούς εσωτερικού.

Για απλή μετάβαση στο εξωτερικό, ο ναύλος πρός Αθήνα ξεκινά από 43 ευρώ και από Αθήνα ο ναύλος ξεκινά από 50 ευρώ.


Η προσφορά αφορά σε απλή μετάβαση και περιλαμβάνει όλους τους φόρους και τις αντίστοιχες χρεώσεις συναλλαγής ανά επιβάτη, για κρατήσεις μέσω της ιστοσελίδας μας, από τις 19 Ιουνίου έως 27 Ιουνίου.

* Εξαιρούνται οι άγονες γραμμές.
Περισσότερες πληροφορίες και κρατήσεις θέσεων στο Olympic Air - Επίσημο website - Αεροπορικά εισιτήρια, air tickets Greece, ξενοδοχεία, ενοικιάσεις αυτοκινήτων, στα τηλέφωνα 8018010101 (από σταθερό τηλέφωνο) και +302103550500 (από κινητό τηλέφωνο ή από το εξωτερικό).
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Εγω θα περιμενω τα γεννεθλια τους:D
 

infoTraveller

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Πολύ καλή προσφορά ... τώρα που έχουμε κυβέρνηση και πολιτική σταθερότητα μπορούμε να προγραμματίσουμε ταξιδάκια (χεχεχεχεχεχεχε)
 

taxidiakias

Member
Μηνύματα
52
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ορλαντο
Ταξίδι-Όνειρο
ορλαντο
οποιος καταφερει στην ολυμπιακη και καταχωρησει μιλια απο την σελιδα της η απο το facebook Που γινεται και αυτο τωρα και του τα περασουν θα γινω παπας...ελεος βρε παιδια παλι καλα που το τηλεφωνο λειτουργει και καταχωρησαμε τα μιλια τελικα
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.704
Likes
12.586
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το έχω κάνει 6 φορές (από το ιντερνέτ), αλλά παπάς δεν θέλω να γίνω...
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Η προσφορα ειναι για Σεπτ-Οκτ...με μια γρηγορη ματια ειδα οτι εχει αρκετες ημερομηνιες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.326
Μηνύματα
888.007
Μέλη
38.987
Νεότερο μέλος
Georg777

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom