Πάρτυ γενεθλίων TravelStories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εντός ολίγου κλείνουμε τα 5 :clap:!!!

Απίστευτο και όμως αληθινό!

Για να το γιορτάσουμε, θα πραγματοποιηθεί πάρτυ γενεθλίων την Παρασκευή 1 Οκτωβρίου στην καφετέρια/μπαρ Nuevo Cafe, Πανόρμου 70 (δίπλα στο μετρό). Έχουμε μιλήσει με τα παιδιά από το μαγαζί, και θα ρυθμίσουμε όλες τις λεπτομέρειες ώστε η συνάντηση να είναι πετυχημένη από κάθε άποψη (πχ θα έχει πιο χαμηλή μουσική από την προηγούμενη φορά για να μπορούμε άνετα να μιλάμε), ενώ θα υπάρχουν και πολλές εκπλήξεις!

Κανονίστε παιδιά/γατιά/σκυλιά, βρείτε baby sitting, δώστε τα υιοθεσία, κλειδώστε τα σε καμιά ντουλάπα, μη λείψει κανείς!!

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΕΔΩ: http://www.travelstories.gr/calendar.php?do=getinfo&c=3&day=2010-10-1

Σας παρακαλώ ΘΕΡΜΑ ΔΗΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ όσοι είναι να έρθετε, για να γνωρίζουμε τα άτομα περίπου!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.988
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Για τα αφεντικά στην Κύπρο τι προτείνεις? Νάρκωση? Ή μήπως προτείνεις τηλεμεταφορά για εμένα? Παίζουν και τα δύο.....:D:D Απλώς το Σαββάτο 02/10 μου ακουγόταν πιο εύκολο.. κάπως όμως θα τα καταφέρουμε:cool:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μονο ενα βραδι θα εορτασουμε; Δε θα εχουμε τριημερο πανηγυρικο εορτασμο; Δε θα σημαιοστολιστει η πολη;Δε θα παρελασσουμε στις κενρικες αρτηριες; Χαμηλων τονων σε κοβω αφεντικο...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δεν έχει μπει ο party animal Θάνος ακόμα που θα το αναλάβει, γι'αυτό. Δε ξέρω τι events θα κανονίσει :D
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Αρχηγέ, θα μας χωρέσει όλους ?:bleh: Νομίζω αυτή τη φορά δεν θα λείψει κανείς...μιλάμε για κοσμοσυρροή...:haha:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.764
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εμείς οι "εκτός των τειχών" πώς θα γιορτάσουμε αφεντικό; Θα μας στείλεις τουλάχιστον κανένα κομματάκι από την τούρτα;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θα μεταφέρω στο Θάνο ότι υπάρχει αίτημα για live αναμετάδοση του event. :D

Ξέρεις, νάχουμε μια οθόνη που θα δείχνει τις άλλες πόλεις και θα λέμε "Hi Thessaloniki", "Hello Larissa" κλπ (γιουροβίζιον στυλ) :haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Θα μεταφέρω στο Θάνο ότι υπάρχει αίτημα για live αναμετάδοση του event. :D

Ξέρεις, νάχουμε μια οθόνη που θα δείχνει τις άλλες πόλεις και θα λέμε "Hi Thessaloniki", "Hello Larissa" κλπ (γιουροβίζιον στυλ) :haha:
Μήπως να βάλουμε κανα charter να τους κατεβάσουμε Αθήνα? Μπορεί και να (τους) κοστίσει λιγότερο από το sat link....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.256
Μηνύματα
885.309
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom