Πέθανε ο ηγέτης της Βορείου Κορέας, Κιμ Γιονγκ-Ιλ

GTS

Member
Μηνύματα
6.841
Likes
19.006
Επίσης βλέπω πολλούς εγκάθετους στο νήμα να σπιλώνουν την μνήμη του μεγάλου ηγέτη.Έννοια σας και όλα αυτά καταγράφονται.
Μην είστε και τόσο σίγουροι ότι πέθανε μόλις τώρα...μπορεί να είναι ήδη νεκρός εδώ και 1-2 χρόνια. :xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.503
Likes
29.162
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μην είστε και τόσο σίγουροι ότι πέθανε μόλις τώρα...μπορεί να είναι ήδη νεκρός εδώ και 1-2 χρόνια. :xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
Μα δεν ταξίδεψε πρόσφατα στη Σιβηρία και συναντήθηκε με το Μεντβέντεβ? Κι οι Ρώσοι στο κόλπο? Πως προσβάλλετε έτσι τη μνήμη του δεύτερου μεγάλου λαϊκού ηγέτη?
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.841
Likes
19.006
Μα δεν ταξίδεψε πρόσφατα στη Σιβηρία και συναντήθηκε με τον Πούτιν? Κι ο Πούτιν στο κόλπο? Πως προσβάλλετε έτσι τη μνήμη του δεύτερου μεγάλου λαϊκού ηγέτη?
Σωσίας....άσε που όσο το σκέφτομαι τώρα, μπορεί να κηδέψουνε κανάν άσχετο και ο Κιμ Ιλ Σονγκ-πως τον λένε να κάθεται διακριτικά σε μια γωνιά να δει ποιοι τον κλαίνε και ποιοι όχι...και ποιοι θα κλάψουνε μετά. Νομίζω μια ανάσταση είναι μέσα στις δυνατότητες του καθεστώτος (ιδανικό σενάριο για ταινία τώρα που το σκέφτομαι)
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.680
Likes
16.547
Σωσίας....άσε που όσο το σκέφτομαι τώρα, μπορεί να κηδέψουνε κανάν άσχετο και ο Κιμ Ιλ Σονγκ-πως τον λένε να κάθεται διακριτικά σε μια γωνιά να δει ποιοι τον κλαίνε και ποιοι όχι...και ποιοι θα κλάψουνε μετά. Νομίζω μια ανάσταση είναι μέσα στις δυνατότητες του καθεστώτος (ιδανικό σενάριο για ταινία τώρα που το σκέφτομαι)
Ε ρε γκτσου εε ούτε Ιαν Φλέμινγκ να ήσουν και λίγο Γούντυ Άλλεν..εε εε:xmas_mrgreen:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.583
Likes
8.297
Σωσίας....άσε που όσο το σκέφτομαι τώρα, μπορεί να κηδέψουνε κανάν άσχετο και ο Κιμ Ιλ Σονγκ-πως τον λένε να κάθεται διακριτικά σε μια γωνιά να δει ποιοι τον κλαίνε και ποιοι όχι...και ποιοι θα κλάψουνε μετά. Νομίζω μια ανάσταση είναι μέσα στις δυνατότητες του καθεστώτος (ιδανικό σενάριο για ταινία τώρα που το σκέφτομαι)
Πες μας και για ελοχίμ και νεφελίμ! :xmas_cheesygrin:
 

Wintersun

Member
Μηνύματα
33
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Washington, DC
Ταξίδι-Όνειρο
Monument Valley,AZ
κοιτα πλυση εγκεφαλου που εχουν φαει οι μαζες εκει περα..και αυτες οι γυναικες εχουν την εκφραση στο προσωπο της Σουζη Σεξογλου απο το εργο Θου Βου,επιχειρηση Γης Μαδιαμ..
<<Τι τραγικο..θελω πισω το παιδι μου!!!>>
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Και λίγα κάνουν για τέτοιο μεγάλο Ηγέτη.

Επίσης παρακαλώ να διορθωθεί ο προβοκατόρικος τίτλος.ΜΙΑ είναι η Κορέα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.300
Μηνύματα
887.394
Μέλη
38.973
Νεότερο μέλος
vkaravasili@d-mar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom