Παπούτσια για ταξίδια

Μηνύματα
7
Likes
8
(παιδια συγνωμη,δεν ηξερα που να βαλω το συγκεκριμενο θεμα,και ειπα να το ανατρησω εδω τελικα). Να σας ρωτησω κατι? Επειδη καθε φορα στα ταξιδια μας ριχνουμε το απειρο περπατημα,ειμαστε συνηθως με αθλητικα (τυπου nike),αλλα και παλι στο τελος της ημερας τα ποδια μου με πεθαινουν. :shock: (το Παρισι το περπατησαμε σχεδον ολοκληρο την τελευταια φορα, και ειχα ψοφησει απο την κουραση, που να φορουσα και τακουνια,που τα επιλεγουν αλλες γυναικες..)

Ειπα λοιπον να επενδυσω σε ενα καλο ζευγαρι παπουτσια φετος που να προσφερονται για πολυ ορθοστασια (ουρες σε μουσεια πχ) και περπατημα: εχω ακουσει για της Columbia, οτι ειναι καλα ποιοτικα και λιγακι τσιμπημενα στις τιμες (αλλα χαλαλι αν ειναι να σωθουμε) αλλα και για μια αλλη εταιρια, την Ecco, που ηρθε προσφατα στην Ελλαδα. Εχει κανεις εμπειρια? Οσοι απο εσας ταξιδευετε πολυ, τι παπουτσια προτιματε,καμια ιδεα/προταση? Ευχαριστώ :rolleyes:
NIKE AIR MAX COMMAND LEATHER 409998-020
Nike ανδρικό αθλητικό παπούτσι.
Δερμάτινο μαύρο αθλητικό. Μέγιστη απορρόφηση κραδασμών στη σόλα - τακούνι Air. Πέντε ημέρες διέτρεξα κακοκατασκευασμένα πλακόστρωτα με κυβόλιθους σε πόλεις τις Μικράς Ασίας. Ψηλό πέλμα για τα νερά. Ιδανικά για πέτρινα πλακόστρωτα με τις απαραίτητες πετσετέ κάλτσες.

Αρχική Τιμή : 130,00€
Τιμή Προσφοράς : 119,00€
 
Last edited:
Μηνύματα
7
Likes
8
Για εμενα κατι δεν εχετε :confused:
Η γυναίκα μου φοράει τα SKETCHERS, αυτά με την καμπύλη σόλα σε μαύρο δέρμα, πολύ παχιά σόλα δεν καταλαβαίνεις εάν πατάς σε κυβόλιθους κακοτοποθετημένους η πέτρες πριν 2 χρόνια 100 ευρώ
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
θα ηθελα αν μπορει καποιος να με βοηθησει με καποιο σαιτ εμπιστω, εχω πηξει στο ψαξικο κατι βρηκα αλλα θαθελα κ τη γνωμη καποιου που να ξερει.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
spartoo.gr, ψαχτο το χρησιμοποιω καιρο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
spartoo.gr, ψαχτο το χρησιμοποιω καιρο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη.
Ευχαριστωωω, μπηκα απλα δεν ειναι οκ, φφφφ δυδκολευομαι πολυ να βρω νουμερο, φοραω 38 σε μπιτα αλλα 39,5 σε αθλητικο, τι να κοιταω; να ρωτησω κ κατι ακομα αλλο τροπο πληρωμης υπαρχει δηλαδη μεσω τραπεζας γιατι δεν χρησιμοποιω πιστωτικες. Λες να παρω τηλ.εχει ενα...
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
παρε τηλεφωνο,να στα στειλουν με αντικαταβολη.Βεβαια,το παπουτσι,ειναι η χειροτερη διαδικτυακη αγορα....αν δεν το δοκιμασεις.
Το ξερω γιαυτο και αγχωνομαι αλλα δεν εχω αλλη επιλογη, 2 καταστηματα εχουμε με τετοια παπουτσια περιμενω τηλ.απο το ενα μηπως και βρει νουμερο αλλα μου ειναι δυσκολα, θα ριξω και μια ματια στα αθλητικα μηπως βρω κανενα αδιαβροχο
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
@dorita18 Δεν ξέρω πού ζεις αλλά προχθές βρέθηκα στο intersport και είδα πως είχε και μποτάκι αλλά και αθλητικού τύπου σαλομον σε μισή τιμή. Νομίζω πως τα αθλητικά έβγαιναν γύρω στα 60-70 ευρώ. Αν μπορέσεις κάνε μια βόλτα από ένα κατάστημα να τα δοκιμάσεις κιόλας.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
@dorita18 Δεν ξέρω πού ζεις αλλά προχθές βρέθηκα στο intersport και είδα πως είχε και μποτάκι αλλά και αθλητικού τύπου σαλομον σε μισή τιμή. Νομίζω πως τα αθλητικά έβγαιναν γύρω στα 60-70 ευρώ. Αν μπορέσεις κάνε μια βόλτα από ένα κατάστημα να τα δοκιμάσεις κιόλας.
Ομορφη η χιος αλλα δυστυχως απο μαγαζια αστα, μπηκα σενα ιντερσπορ αλλα δεν ειχε αυτο που ειναι μηπως βρω την σελιδα του στο ιντερνετ.ευχαριστω πολυ:)

http://www.trekkinn.com/?action=lis...&tipo=&page=3&paraula=&idioma=grk&id_campana= παιδια εχει ψωνισει κανεις αποδω

http://www.extremepro.gr/component/...ία/salomon-kaina-cs-wp-w-verdigrey/tempest/gt
και απο αυτο
 
Last edited by a moderator:

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Παιδια επειδη δεν βρισκω τιποτα και εχω απογοητευτει, τα factory στο αεροδρομειο πιστευω θαχουν κατι, εχω 4 ωρες απο την μια πτηση στην αλλη, μπορει καποιος να με βοηθησει σε σχεση με το ποιο λεωφορειο περνω, εχω παει αλλη μια φορα πριν 3 χρονια και δε θυμαμαι. Ειναι κοντα σωστα;
 

GIOTA1971

Member
Μηνύματα
11
Likes
2
Καλησπέρα,
ψάχνω παπούτσια για το επερχόμενο ταξίδι μου. Θέλω κάτι άνετο, σε μποτάκι κατά προτίμηση, αλλά και κομψό ταυτόχρονα θέλοντας να ξεφύγω από τα αθλητικά. Έχετε να μου προτείνεται κάτι?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.446
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom