Γαλλία Παρισι-Μπορντω..

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Τώρα κατάλαβα το δόλιο σχέδιό σας.
Κούπα στην Μαδρίτη,κούπα στο Παρίσι,το Καραισκάκη μικρό...οπότε λέτε:ας πάρει ο βάζελος το νταμπλ γιατί που χώρος να βάλουμε τα τρόπαια;;;;;;;;
Αχ βρε πονόψυχα κορνεδάκια!!!!!!:haha::haha:
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
435
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Off topic, όπως είναι άλλωστε το μισό θέμα:
Βρε βρε βγήκαν οι λαγοί από τα λαγούμια τους και χαίρονται φέτος.
Εσεις τόσα χρόνια δεν μας ζαλίζατε ότι οι μεγάλες ομάδες παίζουν την άνοιξη στο Champions League.
Aντε χαρείτε φέτος γιατί κατά τ0 2016 σας βλέπω να ξαναχαίρεστε.:bleh::bleh:
Thimios να περάσεις τέλεια και μη μασάς.
Πεστα εσυ γιατι αν το πω εγω θα με πουν κακο :bleh::bleh: (και μην με βγαλω και off topic)!!Καλα θα περασουμε,θα φυλαξω βεβαια και λιγο κρασι να βαλουν τα παιδια μεσα στη κουπα τους για να πινουν μεχρι το 2016 να χουν να θυμουνται!
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Φέρε την φιάλη από το Μπορντώ κ πανηγυρίζω μετά ΟΤΙ θες:clap::clap::clap:.
Καλό το ματς αλλά κοίτα να χαρείς κ την πόλη
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.792
Likes
1.141
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
θύμιο μη δίνεις σημασία στον ανεκδιήγητο dik-7 αυτός σήκωσε το μεγαλύτερο των τροπαίων πολύ πρόσφατα και μας αντιμετωπίζει ως λαγούς.... τι να κάνουμε :roll:
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
435
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Φιλε καλησπερα!Αντε να γινομαστε πολλοι,θαναι βαρυ το διπλο,πρεπει καπως να το κουβαλησουμε!!(Ηρεμα οι απο πανω..)!Λοιπον τρενο εκλεισα απο την σελιδα της tgv Welcome to TGV-europe.com ..Εκλεισα Τεταρτη πρωι απο Παρισι κατα τις 7,και επιστροφη την Πεμπτη κατα τις 6+ απο Μπορντω..Οσο για ξενοδοχεια,στο Μπορντω εχω κλεισει αυτο Reviews of Hotel Studio in Bordeaux και για Παρισι ειμαι αναμεσα σε 2 Hostel..Αν παλι προτιμας κατι διαφορετικο με μια αναζητηση για Παρισι και θα βρεις αρκετες επιλογες!!
 

SPSIETOS

Member
Μηνύματα
9
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
guca - Σερβια
Ταξίδι-Όνειρο
χονγκ-κονγκ
ειμαι ο Σπυρος...thanks για τις πληροφοριες..εγω θα ειμαι με εναν κολλητο και θα ειμαι μπορντω απο 16 ως 18 και μετα παρισι ως 21.
εσυ θα εισαι μονος ή με παρεα;;

παμε για το διπλο εκει που δεν το περιμενει κανεις!!!!

:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
435
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Ναι ρε το χουμε!Αστους να λενε!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Εγω θα ειμαι Παρισι απο τις 13 μονος μου μετα Μπορντω με παρεα,και στις 18 παλι Παρισι!:cool:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.792
Likes
1.141
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
ήρεμα παιδιά μη τους ρίξετε πολλά πιείτε και κανα ποτηράκι κρασί, να χει και η ρεβάνς ενδιαφέρον ρε παιδιά, λέτε τα κρασιά εσοδείας 2010 να είναι χάλια λόγω της κακής ψυχολογίας που θα αποκτήσουν οι μπορντωλέζοι???:D:D:D
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
435
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Δυστυχως ο πρωτος αγωνας θα εχει γινει στο Πειραια,οποτε παμε με ενα 3-0 για τουρισμο εξω!!Πλακα πλακα θα προτιμουσα μια Ρωμη αν και πηγα προσφατα..Αλλα τι να το κανεις,αλλη γλυκα εχει ο θεσμος των αστεριων!Ας ειναι και μπορντω!Παντως τα κρασακια μας θα τα πιουμε σιγουρα..Αν εχουν και κανα σουβλακι που ειναι και των ημερων δεν θα πω οχι!! :p
 

petros_83

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΔΟΥΒΛΙΝΟ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΡΝΤΩ 16/3-18/3 . ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΑΡΚΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, ΚΑΙΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ.
ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ,ΤΟ ΜΠΟΡΝΤΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ. ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ .
ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΕΙΝΕΤΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΜΠΟΡΤΝΩ ΑΦΙΕΡΩΣΤΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΤΟΥΛΟΥΖΗ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΡΕΝΩΝ , Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΩΡΑΙΑ ΠΟΛΗ.
:clap:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.907
Likes
27.076
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.
ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΡΝΤΩ 16/3-18/3 . ΕΧΩ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΒΡΙΣΚΩ ΑΡΚΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, ΚΑΙΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ.
ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ,ΤΟ ΜΠΟΡΝΤΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ. ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ .
ΕΓΩ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΕΙΝΕΤΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΜΠΟΡΤΝΩ ΑΦΙΕΡΩΣΤΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΟΝΟΗΜΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΗΝ ΤΟΥΛΟΥΖΗ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΥΧΝΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΡΕΝΩΝ , Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΩΡΑΙΑ ΠΟΛΗ.

μια παρακληση ,μην γραφεις με κεφαλαια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.609
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom