Πασχαλινός εγχώριος προορισμός? ??

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
roza απλα εγραψεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.τελειοοοοοο!!!!

traveller o φραπες ''ατελειωτη ευχαριστηση'' επιτρεπεται?:bleh::bleh::bleh:

λοιπον εχωξεχασει να σας πω.
στη portobello road στην αρχη βλεπω 2 λορδους και ενα μικρο λορδακι κανονικοι οχι αυτοι που ειναι για φωτο.. να βλεπατε υφος το μικρο 10 καρδιναλιων...
χτυπουσε το ραβδι στο εδαφος αγελαστο.. μουρχοταν να το κλωτσησω...
ετσι θαναι και του traveller to παιδι...αν βεβαια στραβωθει καμια και τον παρει τετοιο στραβοξυλο που ειναι:bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
...
λυπαμαι...πραγματικα λυπαμαι...:(
απλα δεν εχω καταλαβει αν ο traveller κανει χιουμορ ή οχι..

latina είμαι μαζι σου.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ πρώτον να σταματήσουν να γράφονται συνέχεια άσχετα μηνύματα με τα θέματα, και δεύτερον, να σταματήσουν να γράφονται ανάρμοστες εκφράσεις.

Το κακό τις τελευταίες μέρες έχει παραγίνει, αναγκαζόμαστε να κάνουμε moderation όλη την ώρα, σας παρακαλώ σεβαστείτε και το χώρο που φιλοξενείστε, και τους ανθρώπους που τρέχουν πίσω από θέματα που όλη την ώρα καταλήγουν σε chat, και τελικά και τον άνθρωπο που ξεκίνησε το θέμα ζητώντας πληροφορίες. Στο τέλος το θέμα θα καταλήξει χαμένο στο social.

Όποιος έχει απορίες ή θέλει διευκρινήσεις σχετικά με αυτά που γράφω, παρακαλώ να μου στείλει pm, και να μη συνεχίσει εδώ.

Μηνύματα μόνο on-topic από δω και πέρα.

Ευχαριστώ.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
εγω παντως θεωρω καπου καπου οτι χρειαζεται να συμβαινει αυτο το χαλαρωμα...ειδικα σε καποιο τετοιο θεμα ...δημιουργει καλυτερη οσμωση μεταξυ των μελων και αναπτυσει μια σειρα ''ασθενων δυναμεων'' που λεμε στη φυσικη...
ξερω θα πει ο αγαπητος δευκαλιων...μπες στο social και αλωνισε...
εδω ομως βγηκε εδω εκατσε τι να κανουμε...:lol::lol:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καμία αντίρρηση επ'αυτού που λες. Εξάλλου τι θα κάναμε χωρίς λίγο χαβαλέ. Αλλά χαβαλές γίνεται στο σόσιαλ, χαβαλές στο "νέα μέλη", νομίζω είναι αρκετό. Το τόπικ έφυγε ήδη για social, μπορείτε να συνεχίσετε τις κραιπάλες σας εδώ. :)
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
μπα ξενερωσε ο traveller eξαλου εχει να βγει το βραδυ και πρεπει να κατεβει καμια ωρα νωριτερα για να βαλει τη rolls μπροστα...ξερετε ειναι παλιο μοντελο και παιρνει μπροστα με μανιβελα στη μασκα:bleh::bleh:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Αυτά που ξέρεις να τα αφήσεις... το αυτοκίνητο μου είναι σε άριστη κατάσταση!! Και σταμάτα να διαδίδεις ανακρίβειες... ο Αρμανδρος ασχολείτε με το αυτοκίνητο όχι εγώ... ένας σερ δεν ασχολείτε με σαχλες..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
λοιπον φιλε μου σου προτεινω υδρα για σενα και την οικογενεια σου.και εγω με την οικογενεια θα ειμαι εκει και νοικιασαμε ενα σπιτι-αρχοντικο οπου χωρουν 4 ατομα και ενα μωρο.120 ευρω το βραδυ ολοι μαζι.ουτε στριμωγμενα δωματια και αυτονομια και βεραντα. αν σε ενδιαφερει μπορω να σου δωσω περισσοτερες πληροφοριες για διαμονη και διασκεδαση( ετσι για να ξαναγυρισουμε στο θεμα μας)
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ναι αλλα το δικο σου δεν εχει cd...
και ωραια μου το δανειζεις...σκεφτηκες ομως που θα ακουω εγω το τσιμογιαννη και τον τερλεγκα??????????
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Το ήξερα ότι πρόκειτε για συνομοσία της rolex αλλά ο εχθρός δεν θα περάσει...

Τσιμπίσατε όλοι έ? Λαϊκουρίες ε λαϊκουρίες... από την πρώτη στιγμή σε είχα καταλάβει mio gps... είμαι σίγουρος ότι πίνεις και κοκκινέλι!!

Εμ εσένα mary a νομίζεις οτι θα περνούσες απαρατήρητη? Swatch ε? Και δεν ντρέπεσαι που το λες ε?

όλους σας ξεμπρόστιασα!!! και τον lefteris b που κάνει την πάπια για το Βίβλια Χώρα του 2002 και την sapienza για τα παίδια και τον xristos71 που κάπου θα κρύβεται... έχω και γιαυτόν ράματα για την γούνα του... στο Tike σαββατόβραδο... σαν τις Φιλλιπινέζες!!

Ρε παιδιά τον samion τον είδε κανένας??
δέν κρύβομαι ......απλά δέν έχω πάει ούτε Σπετσες ούτε Υδρα και δέν έχω άποψη :bleh:

ROLEX στήν θυρίδα και τo swatchaki καλό είναι :D:D
καβαλιότικο προφιτερόλ ...... απλά αξεπέραστο :bleh:
mercedes ...... ...από AMG και πάνω .... το συζητάμε :D

o samion κάνει ski στήν Γερμανία με πέδιλα σε σχήμα κρουαζιερόπλοιου με φωτεινα λαμπάκια για το βράδυ και ονειρέυεται το πρώτο του ταξιδι με το europa :bleh::bleh::bleh:

tike με πήγαν... άλλοι που τούς ήξεραν οι φιλλιπινέζες με το μικρό τους όνομα και τους βάζουν στα καλά τραπέζια όταν πάνε :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.261
Μηνύματα
885.440
Μέλη
38.939
Νεότερο μέλος
Panais

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom