Πενταήμερη στο Νησί των Ιπποτών

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
ρε αλέξανδρε, τι οφφ τοπικ, την μοναδική αλήθεια λες. Οι πενταήμερες εκδρομές είναι μόνο για ποτό και ξεσάλωμα, για αυτό οι μαθητές δε γούσταραν στην τότε τάξη μου να πάμε εκδρομή στο εξωτερικό, άλλα τι να κάνουμε, πάλι καλά που τώρα τελευταία παίζει Ιτάλια και κωνστάντινουπολη
 

flora

Member
Μηνύματα
37
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Αζόρες-Μαδέιρα
ούσα ροδίτισσα, νομίζω πως πρέπει να υπερασπιστώ τη φήμη του τόπου μου γιατί απλά το αξίζει!
είναι αλήθεια πως κατα τη διάρκεια της πενταήμερη δε θες αλλά ούτε μπορείς να ανακαλύψεις τις ομορφιές ενος τόπου. δε μπορείς όμως να τον μηδενίζεις...
η ρόδος έχει εξαιρετικές ομορφιές και χρειάζεσαι χρόνο για να τις ανακαλύψεις...ειδικά η νότια ρόδος που είναι ακόμα ''παρθένα'' όσον αφορά τον τουρισμό ,είναι όνειρο...έχω ταξιδέψει σε πολλά νησιά στην ελλάδα και είμαι σίγουρη ότι η ρόδος είναι ένα απο τα πιο όμορφα! πρέπει να της δώσεις χρόνο για να την κάνεις δική σου! είναι μια δύσκολη γυναίκα που το συνηθισμένο φλέρτ δεν της αρκεί. θα σου πρότεινα να την επισκεφθείς ξανά και τότε θα πιστείς για όσα λέω!;)
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
ούσα ροδίτισσα, νομίζω πως πρέπει να υπερασπιστώ τη φήμη του τόπου μου γιατί απλά το αξίζει!
είναι αλήθεια πως κατα τη διάρκεια της πενταήμερη δε θες αλλά ούτε μπορείς να ανακαλύψεις τις ομορφιές ενος τόπου. δε μπορείς όμως να τον μηδενίζεις...
η ρόδος έχει εξαιρετικές ομορφιές και χρειάζεσαι χρόνο για να τις ανακαλύψεις...ειδικά η νότια ρόδος που είναι ακόμα ''παρθένα'' όσον αφορά τον τουρισμό ,είναι όνειρο...έχω ταξιδέψει σε πολλά νησιά στην ελλάδα και είμαι σίγουρη ότι η ρόδος είναι ένα απο τα πιο όμορφα! πρέπει να της δώσεις χρόνο για να την κάνεις δική σου! είναι μια δύσκολη γυναίκα που το συνηθισμένο φλέρτ δεν της αρκεί. θα σου πρότεινα να την επισκεφθείς ξανά και τότε θα πιστείς για όσα λέω!;)
+1

Ως Ροδίτης, προσυπογράφω!:)
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Πενταήμερη, χρόνια μαθητικά.... Αχ, ανεπανάληπτα......

Ροδίτες!! Πείτε κανα τιπ για μας που ερχόμαστε πρώτη φορά :p
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Πενταήμερη, χρόνια μαθητικά.... Αχ, ανεπανάληπτα......

Ροδίτες!! Πείτε κανα τιπ για μας που ερχόμαστε πρώτη φορά :p
Απαραίτητες 2 επισκέψεις στον παραδοσιακό καφενέ "Κούκο"!
Μια για το κλασικό καφεδάκι, και μια για κρασάκι το βράδυ, παρέα με τους φοβερούς μεζέδες του!

ΚΑΦΕΝΕΣ ΚΟΥΚΟΣ
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Απαραίτητες 2 επισκέψεις στον παραδοσιακό καφενέ "Κούκο"!
Μια για το κλασικό καφεδάκι, και μια για κρασάκι το βράδυ, παρέα με τους φοβερούς μεζέδες του!

ΚΑΦΕΝΕΣ ΚΟΥΚΟΣ
thank you! Σημειωμένο ήδη! Οποιαδήποτε άλλη πληροφορία φυσικά ευπρόσδεκτη:D
 

mariap.

Member
Μηνύματα
110
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
κι εμείς ρόδο είχαμε πάει πενταήμερη το 1999, ωραία ήταν
αν και θυμάμαι πολύ έντονα ότι οι διάδρομοι του ξενοδοχείου μυρίζαν λεσ και ήταν νοσοκομείο..χαχαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom