Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Στο τηλέφωνο Σπάθας προς Βαγγέλα:

''έλα Βαγγέλα ...να μωρέ δεν μπόρεσα να κάνω κάτι παραπάνω άν έσμπρωχνα εγώ τη μπάλα στα δίχτυα υπήρχε περίπτωση να με καταλαβαίνανε ....λυπάμαι"

"εντάξει το καταλαβαίνω αλλά και συ δεν έδωσες ένα πέναλτυ..."

"ναι έχεις δίκιο αλλά δεν με βοήθησαν και οι γα@@μένες οι φάσεις ...επιπλέον έχε κατα νου ότι έβγαλα 6 κίτρινες και μία κόκκινη και σταμάτησα 5 επιθέσεις με οφσάϊτ και σφύριξα 27 φάουλ υπέρ του θρύλου μαςκαι μόνο 2 κατά...τους αλήτες είχαν τ ο θράσος να απλώνουν τα πόδια τους στα παιδιά μας...αλλά και η που@@να η τύχη...τι να πω...τον καημένο τον Κωστάκη σκέφτομαι....ααα και πούσαι Βαγγέλλα μη με ξεχάσεις με τις προτάσεις για τους διαιτητές Ουέφα..."

Οι διάλογοι εντελώς υποθετικοί και δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα ....γιατί φοβάμαι ότι αυτή είναι πιο σκληρή...

Η παρωδία που λέγεται ελληνικό πρωτάθλημα συνεχίζεται....

έβλεπα χθες το Μπάγερν Ντόρντμουντ.....τι μπαλάρα θεέ μου...ειδικά στο πρώτο ημίχρονο απο την Ντόρτμουντ που είναι προτελευταία παρεπιπτόντως...

προς @panpan .... φιλαράκι μην ξαναπάς στο γήπεδο....:D
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.792
Likes
18.374
Ο Αστερας, με προεδρο τον Μποροθρηλο....θα ταν αστειο που ασχολειστε σοβαρα μερικοι, αν ησασταν γυρω στα 20-25, βαρια 30. Στα 40, ειναι κωμικοτραγικο, στα 50 απλα τραγικο, στα 60 ειναι οπως στα 20....γκ@μεις που δε γκ@μεις, ας πανηγυρισεις για τον Μαρινακη, ας σκουξεις για τον Καραφλουζο....
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Η Μπαρτελόνα (και ο Λουίς Ενρίκε) χρειάζεται χρόνο, οπότε μάλλον και η φετινή χρονιά πάει περίπατο...
Έχω δει την ομάδα και στα 10 ματς που έχει δώσει για το πρωτάθλημα και σε κανένα δεν κέρδισε εύκολα.
Ο Σοάρες τώρα μπήκε στην ομάδα και ακόμα είναι εκτός κλίματος.
Το γιατί αποκτήθηκε ο Ματιέ στα 31 του δεν το κατάλαβα.
Το θέμα είναι πως η ομάδα μοιάζει να έχει κενά και με δεδομένη την απαγόρευση μεταγραφών δεν ξέρω πως θα τα καλύψει.
Υ.Γ. Η Θέλτα πολύ καλή εχθές.
Υ.Γ.2 Η Ρεάλ πράγματι μοιάζει ασταμάτητη...
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.494
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Το λέω εδώ και 1-2 χρόνια, ο κύκλος της κυριαρχίας της Μπάρτσα κλείνει και είναι απολύτως λογικό. Η μαγική 3αδα του κέντρου χάνει την δυναμή της.. Και είναι απολύτως λογικό, ήδη έχει γράψει το όνομά της στην ιστορία με χρυσά γράμματα και έχει σπάσει ασύλληπτα ρεκόρ.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.428
Ναι συμφωνώ ...την Μπάρτσα επι Γκουαρντιόλα μάλλον δεν θα την ξαναδούμε ακόμη και αν μετά απο 1-2 χρόνια επιστρέψει στην ομάδα....είχε και ένα Τσάβι τότε που κένταγε ενω τώρα όχι, έναν Πουγιόλ φυσικό ηγέτη και ψυχάρα και φυσικά τον Μέσι στο φόρτε του...
Και τον Αλεξις γιατί τον έδωσε;; για να πάρει τον σκύλο;; δε λέω μεγάλος παίχτης είναι αλλά έχει ένα πρόβλημα.... δεν γαυγίζει μεν αλλά δαγκώνει ...και έτσι και ξαναδαγκώσει πάνε τα εκατομύρια ....
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Έκανε δηλώσεις ο Σπάθας "Αν ήθελα να βοηθήσω θα έβαζα την μπάλα στα δίχτυα όπως έκανε ο συνάδερφός μου στην Τουρκία":


οι υπόλοιπες δηλώσεις στο contra.gr
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Aλλη μια εμφανιση της ομαδας μου που εδειξε οτι εχει αλλαξει νοοτροπια στην Ευρωπη.
Οσοι δεν το βλεπουν δικαιωμα τους.
Εγω ειδα την πρωταθλητρια Ιταλίας να κανει καθυστερησεις, τον Μπουφον να ξεφουσκωνει και στο τελος να κανουν 5 λεπτα ολε επειδη κερδισαν 3-2 (μετην βοηθεια και του μπιλιαρδου) τον πρωταθλητη Ελλάδας.
Ο ολυμπιακος εχει δεδομενα κενα, αλλα πλεον συ
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom